Vektrum

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Vektrum - Sūdzības un atsauksmes

Vektrum SIA - Nepiegādā preci

Nepiegādā preci 13 februārī pasūtīju un apmaksāju preci - beisbola cimdus un bumbiņas par summu 145,69 eiro. Šodien ir 18. aprīlis un preces joprojām nav. Solītā bija piegāde divu nedēļu laikā. Zvanīju un man stāstīja visādas muļķības: salūzusi mašīna, avarējusi mašīna, prece kavējas no noliktavas, ir jau izsūtīts utt. Tagad vairs uz mana telefona zvaniem neatbild. Nevienam neiesaku iepirkties šajā veikalā, jo preces nav un naudu atdot pat nesola. Domāju: kur griezties? Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai policijā?

Vektrum - Slikts serviss

Slikts serviss Tātad, pasūtīju sev 23 martā nūju un uz e-pastu atnāca vēstule ar nūjas ID, labi ka draugs pateica ka vispirms ir jānomaksā un pēc tam tikai viņi izsūtīs pasūtījumu. Šodien jau ir 2 aprīlis un no nūjas nav ne ziņas. Pirmo reizi viņiem zvanīju 29 martā prasīju kur atrodas nūja, pateica, ka tiks piegādāta ceturtdien vai piektdien. Pienāca piektdiena un neviens nav zvanijis par nūju un zvanīju viņiem vēlreiz. Prasīju kur nūja, bet man atbildēja ka tūlīt sazināsies ar kurjeru un līdz plkst. 17.00 atzvanīs, bet tā arī neatzvanīja un es viņiem arī nezvanīju, jo viņu darba laiks jau bija beidzies

AtrisinātaVektrum SIA - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Apsveriet kārtīgi pirms jūs iepērkaties šajā interneta veikalā: www.nujas.lv. Ļoti vīlos! Pirmo reizi, kopš šādas tādas lietas pasūtu un iegādājos ar interneta starpniecību, nācās smagi vilties tieši sliktās apkalpošanas dēļ! Nezinu vai ar mani tik tā ir gadījies, bet tas bija nepatīkami! Stāsts sākas šādi: Pasūtīju radiniekam uz dzimšanas dienu florbola nūju sestdienas vakarā. Pirmdien zvana no veikala un saka, jā, šāda nūja ir noliktavā, atsūtīšot man rēķinu. Tajā pašā dienā rēķinu apmaksāju...