www.sudzibas.lv Vektrum Nepiegādā preci

Vektrum SIA - Nepiegādā preci

13 februārī pasūtīju un apmaksāju preci - beisbola cimdus un bumbiņas par summu 145,69 eiro. Šodien ir 18. aprīlis un preces joprojām nav. Solītā bija piegāde divu nedēļu laikā. Zvanīju un man stāstīja visādas muļķības: salūzusi mašīna, avarējusi mašīna, prece kavējas no noliktavas, ir jau izsūtīts utt. Tagad vairs uz mana telefona zvaniem neatbild.
Nevienam neiesaku iepirkties šajā veikalā, jo preces nav un naudu atdot pat nesola.
Domāju: kur griezties? Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai policijā?

Papildināts daiga. malce 28.04.2017

Paldies portālam Sūdzības.lv! Tajā pašā vakarā vektrum.lv par mani atcerējas un nākošajā dienā izsūtīja preci. Protams prece bija ne tā, kuru es biju pasūtījusi, bet lēts pakaļdarinājums. Preci atgriezu, naudu saņēmu. Vairāk tur neiepirkšos un jums arī neiesaku.
Daiga

F FisTeRs 18.04.2017

Viennozīmīgi griežaties Patērētāju tiesību aizsardzības centrā, jo Jūsu jautājums ir viņu kompetencē un līdzīgas situācijas nav retums.

а Афтелий 18.04.2017

PTAC + заказное письмо фирме , что в случае не возврата денег в каких то рамках (неделя-две) будет заявление в полицию

I Ilze.jan.85 31.05.2019

Biju veikusi dažus pasūtījumus. 1 reizi 2018.gadā - futbola vārtus - bija viss kārtībā. Piegāde bija 2 darba dienu laikā.
un 1. reizi šī gadā aprīlī - futbola bumba - pirmdien bija veikts pasūtījums un apmāksāts tajā dienā, piegāde bija ar Omniva pakomātu - nākamajā dienā - otrdien.