Euroled.lv

Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali
Sociālie tīkli:

Euroled.lv - Sūdzības un atsauksmes

Euroled.lv - Informācijas nesniegšana no pārdevējiem

Informācijas nesniegšana no pārdevējiem Cienījama EUROLED.LV vadība. Lūdzu, apmāciet Jūsu pārdevējus Katlakalna 13 veikalā, par patiesas informācijas ziņošanu klientiem. Man negribas otro reizi braukt pēc informācijas par T8 LED lampām 60 cm. Man bija teikts, ka tos lampas var likt bez veca korpusa iekšējas instalācijas pārbūves. Pietiek ar '"startera" nomaiņu. Patiesībā, tas lampas 60 x 60 ir jāpārtaisa jebkurā gadījumā. Ja nē - tad LED lampa vai nu mirgo vai nu nedeg vispār. Sniedziet, lūdzu pilnu informāciju par jūsu produkciju, vai vismaz ielieciet instrukciju ar pieslēgšanas shēmu.

Ro Romislavs 20.02.2018
Komentāri 0 Pārdevēji

Euroled.lv - Atklāta krāpšanās ar produktu parametriem

Atklāta krāpšanās ar produktu parametriem Ledbaze = Euroled = Bixenon = Krāpnieku Kantoris. Pasūtīju 4w spuldzes. Saņēmu iepakojumu uz kura rakstīts 4w, bet uz pašām lampiņām ir 3w. Viens pārdevējs apgalvoja, ka ķīnieši esot kaut ko sajaukuši un centās ieskaidrot, ka pa šo cenu 4w nemaz nepārdod. Nākamajā dienā ierodoties veikalā ar mājaslapas izdruku, cits pārdevējs apgalvoja, ka šīs 3w spuldzes spīd tikpat spoži kā 4w un lai es veicu pārbaudi ar testeri. Tad arī šis pats pārdevējs paziņoja, ka šīm lampiņām esot tikai divu nedēļu...

Euroled.lv/ Led Spuldzes - Neatbilst redzamajam bildes

Neatbilst redzamajam bildes 1. Iepakots loti slikti viss krātas un sitas iekša 2. Pilnigi nekas no pasūtīta nebija pat līdzīgs tam kas bildes. 3piegadi norādīju ar Latvijas pastu aizsūtīja ar kurjeru nācās atprasīties no darba lai tiktos ar to. Bet kopuma ar cenu un kvalitāti esmu apmierināts

Euroled.lv/ Led Spuldzes - Klientu maldināšana

Klientu maldināšana Otrdiena, 2014. gada 9. decembrī veicu pasūtījumu (www.euroled.lv ) 16 precēm, cerībā saņemt pasūtījumu līdz ziemassvētkiem, jo euroled.lv mājas lapā rakstīts----Pasūtījums tiek pieņemts uzreiz un apstrādāts 12-48 stundas laikā. Uz norādīto e-pastu tiks atsūtīts rēķins, kuru apmaksājot, pasūtītā prece tiks piegādāta 1- 2 dienu laikā uz piegādes adresi.----Rēķinu 2014.121.17 vēl neesmu saņēmis(8 dienas), lai gan esmu zvanījis, interesējies un arī uz e-pastu rakstījis.Pasūtījums protams vairs nav aktuāls un vēlēšanās pie viņiem ko iegādāties arī!!!

Euroled.lv - Brak

Brak Snachalo ja kupil tam xenon kit, lampochki postojanchik peregorali, komplekt bil ne iz deshevih, v konce koncov zabil na eto delo i postavel prosto belie lampochki, toze vzjal v bixenon/euroled. Eti beloi lampochki peregarajut po 2-3 raza v god. Pokupal u nih takze LED lampi domoj, prodovec srazu skazal garantija 2 nedeli (kak takoe vozmozno po zakonu neznaju) polovina iz nih uze peregorela. Ja sejchas ponemaju shto ljuboj ih asortiment ne zavisimo ot ceni prosto brak. Ludi ne pitajtes sekonomit, etot magazin vam tochno ne das takoj vozmoznoste.

Euroled.lv/ Led Spuldzes - Klientu maldināšana

Klientu maldināšana Kārtējo reiz nākas saskarties ar cilvēku māniju gūt peļņu neskatoties ne uz ko, šoreiz runa par ''super'' piedāvājumu no EUROLED.LV, kur ir iespēja iegādāties atlaižu kuponus spuldzēm no pazīstama ražotāja "VISIONAL"(nejaucam ar "VISION"). Apraksts jau graujošs, jo redz' šīs spuldzes pārspēj visus pazīstamos ražotājus, tādus, kā ''Philips'', ''General electric'' un Osram. Nolēmu pameklēt informāciju par šo ražotāju, bet neko tā arī neatradu, nezinu, varbūt nemāku rīkoties ar internetu! Beigu...