www.sudzibas.lv Euroled.lv Informācijas nesniegšana no pārdevējiem

Euroled.lv - Informācijas nesniegšana no pārdevējiem

Cienījama EUROLED.LV vadība. Lūdzu, apmāciet Jūsu pārdevējus Katlakalna 13 veikalā, par patiesas informācijas ziņošanu klientiem. Man negribas otro reizi braukt pēc informācijas par T8 LED lampām 60 cm. Man bija teikts, ka tos lampas var likt bez veca korpusa iekšējas instalācijas pārbūves. Pietiek ar '"startera" nomaiņu. Patiesībā, tas lampas 60 x 60 ir jāpārtaisa jebkurā gadījumā. Ja nē - tad LED lampa vai nu mirgo vai nu nedeg vispār. Sniedziet, lūdzu pilnu informāciju par jūsu produkciju, vai vismaz ielieciet instrukciju ar pieslēgšanas shēmu.

R

A AlekssLV 31.03.2020

Ja gaismeklì ir EM balasts, Jums jàmeklè spuldze, kas stràdà 100 lìdz 240V. Tà stràdàs neiejaucoties konstrukcijà. Tàdas spuldzes tirgo vismaz divi uzñèmumi Rìgà.