www.sudzibas.lv Euroled.lv Klientu maldināšana

Euroled.lv/ Led Spuldzes - Klientu maldināšana

Kārtējo reiz nākas saskarties ar cilvēku māniju gūt peļņu neskatoties ne uz ko, šoreiz runa par ''super'' piedāvājumu no EUROLED.LV, kur ir iespēja iegādāties atlaižu kuponus spuldzēm no pazīstama ražotāja "VISIONAL"(nejaucam ar "VISION"). Apraksts jau graujošs, jo redz' šīs spuldzes pārspēj visus pazīstamos ražotājus, tādus, kā ''Philips'', ''General electric'' un Osram. Nolēmu pameklēt informāciju par šo ražotāju, bet neko tā arī neatradu, nezinu, varbūt nemāku rīkoties ar internetu! Beigu beigās izlēmu izmēģināt laimi un nopirkt pārīti. Liels bija mans sašutums atverot jauno, smuko iepakojumu un ieraugot apskrāpētas, ar norautām skrūvju galviņām ķīniešu ražojuma spuldzes (interesantākais, jau tas, ka sūtot no ebay, tās izskatās labāk - nezinu kur šīs bija iebāztas). Interesants arī tas fakts, ka uz pašas spuldzes nav nekāda ražotāja marķējuma (parasti tur ir rakstīs vismaz ražotāja nosaukums).

Nu ko parakos ebay un atradu precīzu kopiju > http://www.ebay.com/itm/New-3W-3X1W-GU10-LED-Lamp-Warm-White-Light-Bulb-High-Power-Spotlight-170V-240V-/350679204802?pt=US_Light_Bulbs&var=&hash=item51a61c03c2

tikai atšķirība cenā, 2,05$ nevis 2,89LS ar atlaidi! Skumji iedomāti, ja kāds tās bija nopircis par pilnu summu.

E

S smīkņa 10.05.2013

Es sev Ebay jau vairākus gadus atpakaļ pasūtīju un nomainīju visas spuldzes uz LED, neskatoties uz to, ka tās ir Ķīniešu spuldzes bez ražotāja, nodegusi no viņām ir tikai viena. Un par tām bāliņu "akcijām" man jau sen smiekli nāk.

P pardevejs21 22.05.2013

Slikta kvalitātes spuldzes mak maksāt ļoti maz.

S Sashiks 05.06.2013

Китайские лампы есть за 1$ есть за 10$ все зависит от качества. Зукупка конкретно данных ламп 3$. Добавьте все налоги, доставку, услуги сервиса купонов и поймете, что Вам продали их БЕСПЛАТНО. При этом Вы еще получаете ГАРАНТИЮ 2 года, которую Китайские производители дают только лишь на словах, а по факту это 100% обман. Фактически в 90% случаев гарантия ложится на плечи продавца товара. В 90% случаев гарантия отсутствует по факту, обмен осуществляется в меньшей мере, либо в замену брака высылается менее качественный товар или не высылаетс вовсе.

Поэтому прежде чем жаловатся купите парочку раз китайское борохло с синим неликвидным цветом как в МОРГЕ и поймете, что данные лампы с яркими LED чипами, которые на 30% превосходят по яркости ОSRAM за 16ls штука - просто подарок судьбы.

За все что сдесь написано можем ответить и доказать при помощи тестов.

Так же у нас имеется БЕСПЛАТНОЕ ТЕСТИРОВАНИЕ.

Вы можете взять любой товар и если вдруг он Вам не понравился 100% вернуть свои деньги.

EUROLED.LV

S smīkņa 05.06.2013

Sashiks, esmu pirkusi tās ķīniešu spuldzes un esmu ar tām ļoti apmierināta, no >10 spuldzēm vairāk kā 2 gadu laikā ir nodegusi tikai viena. Lētak ir pasūtīt jaunu lampu par +/- 1.50Ls, nekā pirkt ar garantiju pie Jums, cerībā, ka pēc pāris mēnešiem Jūsu kantoris vēl nebūs bankrotējis. Visas tās lampas ir vienādi sūdīgas (kvalitātes ziņā), atšķirība ir tikai, cik viņas maksā. Ja grib kvalitatīvas, tad jāpērk Osram vai Philips, vai kāda cita normāla ražotāja spuldzes.

S Sashiks 06.06.2013

Мы продали более 100000 данных ламп и брак составил не более 30-40штук.

Если бы лампы были плохово качества то никто бы не приходил вновь.

Люди возвращаются и приводят своих знакомых и друзей, а если Вам не понравилось то это вовсе не означает, что лампы борохло. Я могу 100 % сказать, что лампы эти лучше чем OSRAM 5w. Наши лампы гораздо ярче, дают шире луч и более натуральный цвет, а не фиолетовый:) Могу показать наглядное сравнение OSRAM и наших ламп.

Если Вы хотите об этом поговорить заезжайте в любой день и поймете, что вообще зря нас оклеветали... Сколько раз уже говорили для кого элитные рестораны, а кому беляши с центрального вокзала от тети Маши :) Тут выбор каждого индивидуальный ...

А OSRAM если что делается в Китае...

P.S Мы на рынке уже 10 лет и банкротировать не собираемся :)

A AlekssLV 14.03.2017

Предложение сравнить лампы ещё в силе? Могу привезти свои =) И лампы, и измерительное оборудование.
И, кстати, на ваших лампах всё ещё пишут, что срок службы 50 тысяч часов?

S smīkņa 06.06.2013

Tik labs ražotājs un augsta kvalitāte, ka uz spuldzēm piemirsa savu nosaukumu uzrakstīt? Labi, izbeidz te tagad pasakas stāstīt, atzīsti, ka tirgo tos pašus ķīniešu mēslus, ko visi pārējie, tikai tavi ir kādas 2-5 reizes dārgāki.
Un manām warm white ķīniešu LED spuldzēm ar krāsu vismaz uz aci viss ir kārtība. Un ar to man pietiek.

A Andiszu 06.06.2013

Piekrītu

S Sashiks 06.06.2013

Да есть такая беда, Конкретно на этой партии производитель по ошибке не указал данные на самой лампе, но от этого они не стали хуже.

Если что у нас тоже есть лампы LED по 0.99ls s PVN, а это гораздо дешевле чем 2.05$ плюс доставка :)))

Кто гонится ца ценой милости просим за действительно дешёвым китайским товаром:)))

S Sashiks 06.06.2013

И так для сравнения и Ликбеза расскажу формулу расчёта официальной цены для фирм из Китая

Цена лампы 2$ её доставка 0.7$

2.7$ * 0.54ls = 1.45ls + 27 % (PVN + ieved muita) = 1.85ls Цена 1 лампы с доставкой в Латвию полностью официально...

Это если мы говорим о самых дешевых, которые у нас продяются по 1, 50ls - 2.0ls с PVN

0.15ls считается бешеной накруткой? :))) Сколько тысяч штук нужно продать, чтобы оплатить аренду, зарплаты, рекламу, налоги итд ???

S smīkņa 06.06.2013

Piemēram:
Ievedmuita visos gadījumos nav jāmaksā, turklāt pārdevēji bez problēmām formē kā dāvanu. Un latos sanāk aptuveni 1.25Ls, ar bezmaksas piegādi. Pirkt tajā pašā Ebay lielākos daudzumos noteikti būtu vēl izdevīgāk.
Un ja tavs ražotājs vienā partijā aizmist savu logo uzdrukāt, ko aizmirsīs citā partijā? Tu taču dikti lielīji kvalitāti.

S Sashiks 07.06.2013

Уважаемый. Я вас помню лично и имею на руках все Ваши персональные коды и адреса.

Вы были единственным, с кем были проблемы при продажах через купоны.

Неужели сложно позвонить, подъехать и все вопросы выяснить на месте? В конечном итоге мы могли пойти на уступки и продать товар еще ниже Ebay цены.

Неужели Вам нужны эти конфликты на всеобщее обозрение??? Вам хочется известности??? Я Вам могу в этом помочъ.

Так давайте я выложу все Ваши контактные данные сдесь, чтобы народ знал, с кем имеет честь общатся и кто такой смелый.

Или же только анонимно можете фирмы обливать грязью???

Неужели Вам нечем больше занятся, нежели писать сдесь и искать истины???

P.S Если Вас заказ в 8 лампочек устраивает и проходит мимо таможни я за Вас предельно рад, но мы их заказываем по 20000 штук за заказ и вынуждены платить все налоги в казну.

Будьте пожалуста поспокойнее и заказывайте на будущее там где Вам удобно.

Всех благ Вам

S smīkņa 07.06.2013

Vispār jau sūdzība nav mana, tavā veikalā neko neesmu pirkusi un netaisos to darīt.

Un šitā vispār ir interesanta attieksme pret klientiem: "имею на руках все Ваши персональные коды и адреса", vai tik te nebūtu Datu valsts inspekcijai darbiņš? Tos datus, manis pēc, vari publicēt.

Un rakstu es te, jo man nepatīk pasakas par savu spuldžu augsto kvalitāti, kuras tu te stāsti. Turpini!

S Sashiks 09.06.2013

Что за отводы пошли? Уже вдруг жалоба не Ваша :))) когда пишите подобные вещи думайте, что ананимность это поняТие относительное.

А лучше все вопросы и недовольства решать на месте, а не писать за спиной анонимки разные... Не имеющие не смысла не связи. Все сегодня делается в китае и osram и philips и большинство известных нам брендов.

Что это вообще за жалоба? дешевле на ебеее - наебае покупать - это всегда так было и будет. зачем об этом писать вообще?

Такую же ерунду с таким же успехом можно написать на любую компанию. Напишите на maxima, rimi, sky - там же дорого, напишите об этом обязательно.

Обязательно папишите, что на ебее помидоры и хлеб тоже дешевле:)))

Не понимаю людей пишущих сдесь что то - делом лучше займитесь

S smīkņa 09.06.2013

Iemācies lasīt, tirliņ, sūdzībā autors pievērsa uzmanību pie tevis pirkto spuldžu zemajai kvalitātei ("liels bija mans sašutums atverot jauno, smuko iepakojumu un ieraugot apskrāpētas, ar norautām skrūvju galviņām..."), ne tikai smieklīgajai cenai.
Un ko tu tā lepojies ar savu nodarbi, spekulant? Tas ir kaut kāds baigais sasniegums vai kā? Vienīgais, ko tu dari, ir dirs (sauksim lietas īstajos vārdos) par savu spuldžu augsto kvalitāti. Un vēl tu draudi ar savu klientu privāto datu publiskošanu, un tas jau parāda tava uzņēmuma zemo līmenīti.
Es vēlreiz tev atkārtoju, sūdzība nav mana, es te komentēju, jo pašai ir pieredze ar LED spuldžu iegādi, tas arī viss.

U User15328 10.06.2013

Да этот "человек" комментатор. Есть такая профессия в наше время, сидеть и сточить отзывы на всех и вся. обсуждать статьи. спорить. лить грязь просто так, потому что эму интересно этим заниматься и таких здесь много... они не думают что портят репутацию фирмы. Самое интересное что не факт что это дедушка (бабушка) лет 70-80 так развлекается или молодежь наша "умная", которая в бизнесе ничего не понимает (налоги, муйта, транспорт) ...
ИЛИ категория клиентов которые вечно не довольные... ругаются, пишут жалобы... вы посмотрите - в основном здесь люди одни и теже :)

Покупала Лед лампочки у Вас по купонам и осталась очень довольна... Люди не понимают что при покупке товара на е-байе есть своего рода риск... товар не соответствует заказанному или "волами" из Китая приходит через 60 дней... Так это время и без гарантий.. А здесь дешевле, нежели в магазине и не довольны...
Так заказывайте на ебае. И посмотрите какие проблемы могут быть. И товар за иногда приходиться налоги платить и забирать с той же муйты.
Удачи Вам.

K Kristofer 27.08.2013

Interesanti, kāpēc uz jautājumiem latviešu valodā, tiek dota atbilde krievu valodā? Es saprotu gan to, gan to valodu, bet tomēr, man šķiet ka tā ir necieņa pret klientu, vai vispār pret cilvēku. Nu tas tā...tikai jautājums.
Bet par preces kvalitāti, par pārdevēju attieksmi, par nespēju korekti un professionāli runāt ar klientu - šiem cilvēkiem nedrīkst strādāt tirdzniecībā. Tas ir mans viedoklis, jo zinu šos cilvēkus.

A andzaa 02.06.2014

Interesamti, ka Sašliks neko vairāk par krievu valodu nezin. Vismaz būtu iemācījies rakstīt un runāt latviski. Tas jau vien parāda īsta krieva attieksmi.
Īpašnieks jau arī noteikti ir krievs. Krievs nekad nav bijis labs saimnieks, tikai visa piedirsējs :) viņam viss ir "как нибудь", galvenais, ka kaut kāda peļņa var BMW un treniņbikses nopirkt :)

I Irina123 04.09.2014

Конечно бывают разные случаи, но мне видимо везет, я уже третий раз покупаю у EUROLED и все хорошо работает. Правда была одна лампочка, которая сразу сгорела через несколько секунд как поставила, но я принесла обратно и мне новую дали.

K Krumix 19.09.2014

Jau kuru gadu ieperkos pie džekiem, gan auto gan mājas Led. Viss ir čikiniekā. Šanse bez jebkādām problēmam. Nezinu par ko murgo pārējie man, pat brāķis nekad nav gadījies. Laikam no cilvēka atkarīgs. Brāķetiem cilvēkim pienākas praķēta prece :)))

R Roberts Klinsons 11.01.2018

Šeit lietotājs Krumix norāda, ka "Brāķetiem cilvēkim pienākas praķēta prece :)))". Raksta kā klients taču šeit - https://www.sudzibas.lv/euroledlv/euroledlv-atklata-krapsanas-ar-produktu-parametriem-c321973#c339824 - parakstās jau kā euroled.lv uzņēmuma pārstāvis ar to pašu niku Krumix. Starp citu, euroled.lv un bixenon.lv ir viens un tas pats veikals. Papētiet mājaslapas, kas norāda uz vienu un to pašu veikalu Čaka ielā 129. Tātad pats īpašnieks šet veic pozitīvu komentāru ievietošanu, lai nejaušiem lasītājiem izskatītos, ka ir tomēr apmierināti cilvēki ar viņu sortimentu un attieksmi.

Manuprāt, izteikums par brāķētu preci un klientiem ļoti skaidri parāda viņa nostāju pret klientiem. Fenomenāli.

M Muha 29.01.2015

Te tas pats kantoris tikai ar citu nosaukumu: