www.sudzibas.lv Euroled.lv Krāpšanās, naudas neatgriešana

Euroled.lv - Krāpšanās, naudas neatgriešana

Ļoti slikta apkalpošana un nicinoša attieksme pret klientu.
Sākumā savā mājaslapā norāda, ka manis izvēlētās preces ir pieejamas. Es tās arī ielieku groziņā un pasūtu un veicu arī priekšapmaksu. Pēc laika saņemu atbildi, ka preces nav pieejamas, tās arī pazūd no mājaslapas un vairs nav atrodamas. Mani e-pasti tiek ignorēti un sazvanoties atbild, ka viss nodots un grāmatvedība apstiprinājusi naudas atmaksu, bet nu jau pagājušas vairāk kā 2 nedēļas un nav ne preces, ne naudas. Uz zvaniem nelaipni atbild, ka grāmatvedei ir nodota informācija un darbiniece neko citu nezina.

21.09.2022

A Aija Šnaidmane 23.09.2022

Labdien!

Jūs veicāt pasūtījumu 11.septembrī pl 18:13
Nauda tika atmaksāta uz Jūsu kontu 22.septembrī pl 21:08
Kā arī sniegta korekta atbilde uz Jūsu pretenziju e-pastā.

Turpmāk, aicinām iepazīties ar pasūtījumu piegādes un apmaksas kārtību, pirms iegādājaties preci internetveikalos.

Labu dienu vēlot,
SIA "Shevlad"

A ardzins 23.09.2022

Tikai, kad sāku iesniegt rakstiskas un publiskas sūdzības, tad arī sāk kaut kas virzities uz priekšu.
Visiem iesaku tureties tālāk no šī tirgotāja! (: