www.sudzibas.lv Euroled.lv Slikta apkalpošana

Euroled.lv - Slikta apkalpošana

Labdien. Bijam iegājuši veikalā lai varētu iegādāties led lenti. Bet saskaramies ar ļoti nekvalitatīvu, neprofesionālo un šausmīgo apkalpošanu. Pārdevēja nezināja preču izklāstu, ka ari nevarēja izskaidrot preces aprakstu. Otrkart, pardevēja ļoti rupji runāja ar mums. Uz izteikto piezīmi par viņas rupjumu viņa nereaģēja un turpināja runāt tada paša toni. Kā arī paprasijam preces instrukciju latviešu valodā, bet izrādijās ka tadas nav. Uz aicinājumu iedod mums instrukciju latviešu valodā, pārdevēja pateica ka jāmāk lasīt krievu valodā vai citas pieejamas valodas. Lūgums uz tadu veikalu nestaigat nevienu. Ka ari uzaicināt valsts valodas centru.

21.09.2020

K kosrem 21.09.2020

Tur tiešām kaut kas nav kārtībā. Izlasīju reklāmu, ka ir akcijas. Braucu cauri visai Rīgai uz Pļavniekiem lai noklausītos, ka nekādu akciju nav un pirmo reizi dzirdot. Pavēroju cenas, nu nav ko teikt. Specializēts veikals, bet cenas dārgākas nekā citos veikalos.