www.sudzibas.lv Euroled.lv Atklāta krāpšanās ar produktu parametriem

Euroled.lv - Atklāta krāpšanās ar produktu parametriem

Ledbaze = Euroled = Bixenon = Krāpnieku Kantoris.
Pasūtīju 4w spuldzes. Saņēmu iepakojumu uz kura rakstīts 4w, bet uz pašām lampiņām ir 3w. Viens pārdevējs apgalvoja, ka ķīnieši esot kaut ko sajaukuši un centās ieskaidrot, ka pa šo cenu 4w nemaz nepārdod. Nākamajā dienā ierodoties veikalā ar mājaslapas izdruku, cits pārdevējs apgalvoja, ka šīs 3w spuldzes spīd tikpat spoži kā 4w un lai es veicu pārbaudi ar testeri.
Tad arī šis pats pārdevējs paziņoja, ka šīm lampiņām esot tikai divu nedēļu garantija, kas ir pretrunā ar ptac likumu.
Piedāvāja man citas reālas 4w spuldzes, par 2x dārgāku cenu, nekā ir mājaslapā. Kad norādīju uz mājaslapā atrodamajām spuldzēm, meloja, ka šīs nav mājaslapā uzrādītās spuldzes, lai gan nosaukums un pārējie parametri bija identiski.
Kantoris nežēlo naudu uz reklāmu un tāpēc uztur vismaz trīs mājaslapas - LEDBAZE, EUROLED, BIXENON, kas norāda uz vienu un to pašu fiziku veikalu Čaka ielā 129.

Atbilde no Krumix 11.02.2017

Sveicināti godājāmais klients.

Šeit jums raksta Euroled. Lv vadība. Gribējām jums paskaidrot par šo situāciju kas gadījas ar jums. Diemžēl strādājot ilgus gadus ar ķīniešu tirgu esam jau vairākas reizes saskāruši ar šo pašu situāciju. Ražotāja rupnīca saka, ka tas ir rūpnieciskais defekt, jo tie ražo līdzigu produkciju ar sāvādakam jaudam, tādai pašai pēc izskata spuldzei mēdz būt dažādas jaudas. It īpaši ja mēs runājam par filament diožu spuldzem, tam atšķirās stienīšu (diožu) garums, no kā ir atkarīga spuldzes jauda. Mēs paši tikuši tādā pašā nepatikamā situācijā un saņēmam produkciju ar savādakiem parametriem. Bet diemžēl uzreiz to pamanīt nevarēja, jo 90% spuldzem bija gan uz iepakojuma, gan uz spuldzes vienāda informācija par jaudu. Un tikai 10% no visiem bija tādas kas trāpījas jums. Diemžēl pamanīt to uzreiz nebija iespējams. No savas puses vēlamies lai katrs klients būtu apmierināts un būtu mūsu draugs. Atvainojamies par sāgādātajam neērtībām. Jā iegādātas spuldzes jūs neapmierina jūs variet droši atgriezt tās veikalā un saņemt savu naudiņu. Paldies

P. S. Aizmirsam pateikt sakarā par garantiju. Ptac nosaka patērētajam garantiju 2 gadi. Bet tā na preces garantija. Tas nozīme kā jūs variet iet līkumusko ceļu 2 gadu laikā no pirkšanas brīža. Kapēc lētajam precem mums ir garantija 2 nedeļas? Prasīsiet jūs. Kad ražotaja rūpnicai ir izpardošana tie iztirgo savu preci par zemām cenam, bet dot minimālo garantiju tam precem un tā ir 2 nedeļas. Tas nozīme ka pats ražotajs nosaka savu garantiju uz preci, un mēs kā tirgotāji nevaram dot vairāk par to cik dot rūpnīca. Kāpēc mēs tirgojam lētas spuldzes ar mazo garantiju? Prasīsiet jūs. Diemžēl latvijas tirgus ir neliels un ir pieprasīta lēta prece, mums veikalos ir tīrgošana gan laba produkcija, gan arī lēta produkcija. Protams ka katram gribas nopirkt labas mantas un pa leto! Bet diemžēl reālājā dzīvē tā nesanāk, un lai izdzīvotu šājos grutos laikos un būt konkurētspējīgiem mūms ir jāpiedāvā patērētājiem gan kvalitatīvu produkcijas segmentu, gan arī econom kvalitātes produkciju.
Paldies par sapratni.
Ar cieņu Euroled. Lv administrācija

Krumix 11.02.2017

http://www.ptac.gov.lv/lv/content/par-precu-garantiju Šeit jūs variet apskatīt kas tieši ir garantiju, par kuru iet runa, kā arī ja jums rodas kādas neskaidrības vai ir nepieciešama palidzība vai konsultācija par mūsu piedāvātājam precei , vai preces atgriešanu , kā arī ja rodas kādas strīdas ar mūsu uzņēmumu, jūs variet droši zvanīt EUROLED.LV administrācijā pa telefona numuru +371 29555984

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 11.12.2016

Īpašnieka talr. 28888824 (Jevgēnijs)... Uzzvaniet viņam, noteikti Jūsu gadījums tiks veiksmīgi atrisināts!!!

M m0n0 12.12.2016

Paldies, taču spriežot pēc notikuma rakstura, tas nav individuāls gadījums, bet gan globāla krāpšanās sistēma, kur preces regulāri tiek pārdotas ar neatbilstošiem parametriem. Līdzīga krāpšanas shēma tiek izmantota no ebay un aliexpress pasūtītām spuldzēm, taču izrādās, ka šo praksi piekopj arī pašmāju tirgoņi. Iesaku pircējiem būt uzmanīgiem.

J Jāņis 11.12.2016

Jauda gan nav noteicošais parametrs iegādājoties LED spuldzi, bet gan lūmeni. Tik pat labi, labākas kvaltitātes led var spīdēt spožāk, bet ar mazāku norādīto jaudu.

Led spuldzēm, kuras iegādājas privātā persona, pārdevējam ir jānodrošina 2 gadu garantiju, ja ražotājs nav norādījis vairāk.

Nav pirmā dzirdētā sūdzība par šo kantori.

A AlekssLV 31.03.2020

Tas nav pàrdevèja pienàkums. Vienìgais - pàrdevèjs nevar dot garantiju mazàk, nekā to nosaka ražotājs. OSRSM dod divu gadu garantiju TIKAI sadzīves sektorā lietotām spuldzēm; spuldzēm, kuras tiek lietotas komercsektorā, garantijas nav, lìdz ar to pàrdevējs pats izlemj, dot garantiju komercsektoram, vai nē...