Kimko.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Kimko.lv - Sūdzības un atsauksmes

Kimko - Krāpšana

Krāpšana Pasūtīju preci - viss it kā forši un labi. Preces saņemšanas brīdī nepārbaudīju iepakojumu (līdz šim nekad nebija radusies nepieciešamība pēc tā) - izrādās iepakojums ir bijis atvērts un precei iztrūka lietošanas instrukcija, kurai bija jābūt standarta komplektācijā. Jūtos apkrāpts...

KIMKO Krasta iela - bernu rotallietas

bernu rotallietas KIMKO tirgo bernu rotalietas par pasakainam cenam pilnigakos hlamus. piemeram plastmasa auto bernam pa 8 Ls uzreiz ritenis nost bija vienreiz pabraucot pa tepiki. nekvalitivas preces un loti neizturigas.

E Edijs 06.11.2010
Komentāri 1 Spēles

Kimko - Krāpnieki

Krāpnieki Biju KIMKO, lai iegādāto datoru par super lētu cenu 129 Ls, protams, ka man pteica, ka tādi bijuši tikai 50 gab. un izķerti jau pirmajās 5 min. pēc veikala atvēršanas. Skumji par šādām reklāmām. Uzskatu KIMKO par krāpniekiem un sev esmu nosolījusies, ka nekad uz turieni vairs nebraukšu! Cenas vēl dārgākas kā citos veikalos.

M Mairis 22.11.2009
Komentāri 27 Tirdzniecība