Kimko - Krāpnieki

Biju KIMKO, lai iegādāto datoru par super lētu cenu 129 Ls, protams, ka man pteica, ka tādi bijuši tikai 50 gab. un izķerti jau pirmajās 5 min. pēc veikala atvēršanas. Skumji par šādām reklāmām. Uzskatu KIMKO par krāpniekiem un sev esmu nosolījusies, ka nekad uz turieni vairs nebraukšu! Cenas vēl dārgākas kā citos veikalos.

E ES 22.11.2009

Man bija tieši tāda pati situācija ar gāzes plīti, vienīgi es ierados veikalā piecas minūtes pēc atvēršanas un 2. stāvā esošais pārdevējs man pateica ka visas piecdesmit gāzes plītis ir jau iztirgotas, bet tajā stāvā atradās tikai pats pārdevējs.
Krāpnieku kantoris!!

A alll 23.11.2009

kā tad, brīdī kad durvis atvērās visi skrēja gāzdami no kājām pārdevējus un pārējos pircējus tā ka nebrīnies ka tavas gāzes plīts nav :) 5 minūšū laikā var pus veikala izpirkt

H Hugo Djego 24.11.2009

Tā jau dara arī kādā Maxima ;) Mana māte kaut ko bija noskatijusi tajās lapelēs, ko pa pasta kastītēm kādi cilveki sametuši, ka mximā būs akcija.Aiziet vienu dienu-pārdevējas saka, ka tā akcija sāksies rīt.Māte iet nākamajā rītā dažas minūtes pirms veikala atveršanas-un prece jau izpārdota!-kā saka pārdeveja...
Toties tad, kad akcija beigusies, tad gribētā prece veikalā ir pilni plaukti, protams, ka par īsto cenu, jo akcija beigusies :D

B baiba 24.11.2009

saka jau, ka tas Kimko esot tas pats Elkor

K Korbens 25.11.2009

Mairis gan kā no rīta piedzimis, nav redzējis kas notiek kad preces pa smieklīgu naudu piedāvā?!Tur pat večuki par metināšanas aparātiem cīnijās, tad kur var but diskusija par datoru! :P Un tas kad lielākoties preces ir dārgākas, kārtīgi izpētiet cenas un tad runājiet!

P petrinskis 26.11.2009

Kimko super veikals! Daudz preces un labas atlaides!!!

H Hugo Djego 26.11.2009

Viņiem internetā ar ir veikals.Ja pasūti, tad gan diezgan daudz jāmaksā par piegādi, jo vini pasi ved.Tikko skatijos, ka par telefona piegādi Latvijā 5, 20 jāmaksā.Starp citu, kaut ko tik smagu no Anglijas atsūta par 3, 5 mārciņām.Ka redziet-Rīga sanak tālāk...

P PārdevējsKris.. 26.11.2009

Strādāju pats kimko veikalā par pārdevēju un varu godīgi pateikt, ka tās akcijas preces tika izķertas pāris minūšu laikā. Patiešām tās plītiņas un datori BIJA 50 un viņas tika izēkrtas piecu minūšu laikā. Putekļusūcēji arī bija 50. Izķera minūtēs ~3. Lētos fočukus un datorus arī pāris minūtēs. Cilvēki skrēja kā traki, grūstījās, vicinājās ar dūrēm. Viena sieviete skrienot pēc putekļusūcēja salauza roku. Cita dabūja zilu aci. Veikalam nav neierobežots budžets lai iepirktu simtiem preču vienības. Tā jau tās daudzās akcijas preces tika pārdotas krietni ZEM iepirkšanas cenas.

HUGO un kur ir problēma pašam aizbraukt pakaļ ? 5 lati ir pavisam normāla cena. Mēbēļu un lielās sadzīves tehnikas piegāde VISĀ RĪGĀ arī ir tikai 5 lati.

Bandita, jā tas ir ELKOR tikai bez "Biezā" gala precēm un ar zemākām cenām. Tas nav nekāds jaunums tas jau vairākās avīzēs bija rakstīts ;)

Gaidam jūs ciemos.

B bin-der-done-dat 27.11.2009

Es ar draudzeni biju aizgājusi pēc ūberlētās mikrenītes, ieradāmies stundu agrāk. Pie t/c ieejas mūs jau sagaidīja nemierīga karapulka masa, zombiji, kas mokpilni blenza parādes durvju stiklā, gaidot, kad tās atvērs. Bijām nedaudz pārsteigtas, ka tik daudz jau saradušies, bet uz to, ka būsim pirmās i nemaz necerējām, jo nu kamon!, Zanussi m.k., kas netā lētākais 32.00 par nieka 14 latiem??! Stipri vien zem pašizmaksas (tāpat kā pārējās mantas, kuras Kimko vadība atļāvās iztirgot tikai pa 50 gab. un par "mazo" cipariņu, starpcitu, nevajadzētu sūdzēties, tās bija kā centra atklāšanas DĀVANAS pirmajiem klientiem..well, for d lucky ones:(..).. kad pēc kādas stundiņas apsargi piesardzīgi sāka tuvoties ieejas durvīm, lai tās atvērtu, cilvēki kā sajuka prātā! nemaz nerunājot par to, kas notika pēc durvju atvēršanas..visa masa neaptveramā ātrumā joņoja savas noskatītās mantas virzienā, tai skaitā, protams, arī mēs, bet tikām parautas katra uz savu pusi, cilvēki kūleņoja viens pār otru, es pāris sekundes pēc starta paklupu pār vīrieti, kas mēģinot apdzīt sievieti mums priekšā, bija sāpīgi nolicies garšļaukus, pa ceļam redzēju arī daudzus citus "līķus", draudzene ievēroja, ka šī trakā parāde tika fočēta (jo tas tik tiešām bija traģiski, bet rēcīgi), kāpjot augšā pa elevatoru, viens vīrietis man mēģināja pārlēkt pāri, bet gandrīz nositās, jo es spītīgi iekrampējos un paliku stāvam un viņš mēģināja pārkāpt pāri margām, bet nolidoja uz pirmo stāvu. Pats rēca. Tā arī pie mikrenītes netikām :(:(:(, jo tā atradās nevis pirmajā stāvā pie pārējām mikroviļņu krāsnīm, kā bijām noskatījušas, bet gan otrajā pie veļasmašīnām/ledusskapjiem/dīvāniem..ilgi gan sūkstījāmies par to, ka vajdzēja paprasīt centra darbiniekiem iepriekšējā dienā, kur tās mikrenītes būs novietotas, bet nu nekas.. piedzīvojums bija foršs. Žēl, ka tā nevar katru dienu -iemēģināt kkur laimi :)

E Eseseseseseseses 27.11.2009

Bin-der-done-dat - paarsmeeju jeegu tavu komentu lasot un izteelojoties kaa tas viss notika...neticu, ka taa ir taisniiba un cilveeki tiesaam sitaa aaleejas par leetaam preceem, bet apraksts tiesaam ljoti koloriits..:))))

H Hugo Djego 28.11.2009

Pārdevēj Kris, es jau dažreiz braucu pats pakaļ, ja sanak pa ceļam.Es tik par to, ka piegāde no citas valsts sanak lētāk, neka no Rīgas.Laikam krīzes dēļ pieaug cenas. Laiku atpakaļ pats diezgan daudz iepirkos interneta veikalos Latvijā.Piegāde ar kurjeru bija 3 ls, bet tagad viena, otra firma pat 10 ls un vairak prasa.No vienas puses es saprotu-ja pasūtītāju maz, tad kaut ka ir jākompense transports.No otras puses, es vairs negribu neko pasūtīt, ja kopejā cena sanak dārgāk, neka parastā veikalā.Interneta veikala priekšrocība ir tā, ka viņiem nevajag speciālas tirdzniecības zāles ar lielu stāvlaukumu mašīnām, ērtā vietā, kur visi var atrast.Nevajag arī n-tos apsargus, kas Tev staiga pakaļ /jo viņiem jau tāds darbs/.Un, ja ta visa nav, tad iespējams preci pārdot lētāk.Un te-BAAAC-transports dārgs!

B bin-der-done-dat 30.11.2009

pāris bildes no reportāžas. bet dzīvajā bija iespaidīgāk.:)

L Linda 05.12.2009

Paldies jaukajam pārdevējam ņo mēbelēm kurš palīdzēja aiznest galdiņu līdz mašīnai. Kopumā veikals patīk. Mājīgāks par iepriekšējo ELKOR veikalu, noteikti vēl iebraukšu.

D Despacho 09.12.2009

Biju, pirku TV. Patika gan attieksme gan konsultanti. Kopumā labs iespaids par veikalu.

H Hehē 12.12.2009

Kautkas jau nav tīrs, ja nekur www.kimko.lv nevar atrast, ka veikals (arī interneta veikals) pieder tam pašam Elkoram. Klaji tiek pārkāptas patērētāju tiesības. Laika pagaidām PTAC nav pamanījuši :)

M mjaa 16.12.2009

ko es varu teikt juus visi esiet IDINNI, cik jaabuut naivam lai 21:00 aiziet peec datora hahahaha

F Franciska 19.12.2009

Vissliktākais veikals kurā jebkad esmu iepirkusies!

M mjaa 11.01.2010

nesaprotu kur cilvekos var but tik daudz naida un negativisma, riebjas lasit, pasiem nav pretigi?

R Raimons 14.02.2010

Pats nesen strādāju kimko veikalā par paŗdevēju-konsultantu ! Sākumā viss bija OK, bet ar laiku attieksme no administrācijas sākās "labā" .. izturās pret darbiniekiem kā pret mēsliem. Tā jau mazās algas ( ~ 250 Ls ) samazināja par ~ 10%. Dienā jāstrādā ~ 13 stundas ar 12 brīvdienām, kyrās bieži izsauc uz darbu.

Tevi visulaiku vēro un aizvaino.

neiesaku nevienam tur stradaat !

B blabla 14.02.2010

Raimons
bet kur tagad nesamazina algu?