DokiShop - Krāpšana

Doki shop pasūtīju taperior silikona blīvējuma lentu 3 iepakojumus. Garums katrai tikai nepilns metrs, marķējums 3 m. Pasūtot 3 gab, ir atlaides. Samaksāju kurjeram 33.82 eiro par trīs paraugiem. Pasūtījuma numurs 4455319 nav iespēja sazināties, lai tiktu atgriezta nauda,

M

K Kaspars1000 14.01.2022

DokiShop tirgo tās pašas Aliexpres preces tikai par 10 reizes dārgāku vai pat vēl lielāku cenu. Cilvēki lūdzu esiet prātīgi! Lūk cik šī pati prece, turklāt 5 metri gara, maksā Aliexpres veikalā.

J juriss1 14.01.2022

Pag pag es neko nesaprotu par ko tieši ir pretenzija ? Par to ka garums ir tikai nepilns metrs, bet marķējums ir 3m? Ja domā ka marķējums 3M nozīmē to ka tur ir 3metriem jābūt tu pretendē uz gada balvu "stulbs un vēl stulbāks" Pēc tevis uzrakstītā vismaz tā var saprast ,ka domāji ka ir 3metri . Jo nekādu citu garumu kādam vajadzēja būt nēesi norādijis. "Garums katrai tikai nepilns metrs, marķējums 3 m."