www.sudzibas.lv 220.lv Maksājums nav nosūtīts, lādētājs ir bojāts

220.lv - Maksājums nav nosūtīts, lādētājs ir bojāts

Slikts tiešsaistes iepirkšanās process:
19. Novembrī , interneta veikals 220. Nosūtīja dzimšanas dienas dāvanu ar 5 eiro atlaižu kuponu,
23. Novembrī iegādājies lādētāju Ravanson k-04t un kingkong interneta veikalā ar samaksu (001)
6. Decembrī saņemts paziņojums, ka Ravanson k-04t noliktavā nav, (002)
bet ir bijuši preces, (003) bet Cena ir pacēlusies, nepārdodu. Kā ar dzimšanas dienas dāvanu €5? Ņemt atpakaļ
. Pēc tam tiks nosūtīts tikai lādētājs, un tiks iekasēta piegādes maksa.
20. Decembris stāstīja par piegādes aizkavēšanos (arī lādētāji nav noliktavā) .004
30. Decembris saņēmu bez kabeļa 005 (tas nav tas wp-u79i, 006,kuru pasūtīju,) , teicu klientu apkalpošana.
Klientu serviss palūdza nofotografēt, un kad saņēmu bildi teica, ka kabelim jābūt kastē. Vai neredzat, ka tie ir divi dažādi produkti? Tas ir wp-u79 bez kabeļa,007, apzināti maldināts?

Secinājums: biju interneta veikala 220. Klients pirms 7 gadiem un gadu gaitā esmu iegādājies preces vairākus tūkstošus eiro
produkts, tagad man nav pārliecības par to, 220. Ir mainījies.
A. Neuzdrošinieties izmantot atlaidi, kad to atkal redzat, baidoties no krāpnieciska pirkuma;
b) neuzdrošinieties pirkt produktus par zemām cenām, baidoties, ka tie netiks nosūtīti;
c. Neuzdrošinies atgriezt nepareizo preci, baidoties, ka nesaņemsi naudu, pat ne sliktās preces preci.
Tagad...
Biedējoši krāpnieki, biedējoši veikali, vienkārši turieties tālāk no...

Ps: šis atzinums tiek nosūtīts uz 220, un nav sniegta nekāda kritika.

09.01.2022

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 10.01.2022

Labdien!

Lai izskatītu Jūsu situāciju, lūdzam, precizēt pasūtījuma numuru, minot to šeit, vai iesūtot e-pastā: [email protected]

Ar cieņu, 220.lv

Papildināts smxia 11.01.2022

Sveiki,
, vai neredzat pasūtījuma numuru? Attēlā daudzkārt minēts: 13458157

Atbilde no interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 12.01.2022

Labdien, smxia!

Atvainojamies, redzam, ka produkta apraksts mājas lapā bija neprecīzs - tas tiks labots.
Mūsu klientu apkalpošanas centra darbinieks sazināsies ar Jums, lai vienotos par risinājumu.

Paldies, ka pievērsāt mūsu uzmanību uz šo situāciju - tas ļaus mums uzlabot iekšējos procesus, lai novērstu šādas kļūdas nākotnē.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

220.lv