Motivs.lv

Kategorija: Tirdzniecība  •  Interneta veikali
Sociālie tīkli:

Motivs.lv - Sūdzības un atsauksmes

Motivs.lv - Nekompetenta apkalpošana

Nekompetenta apkalpošana Labdien! Vēlos īsumā pastāstīt par interneta veikala motivs.lv nekvalitatīvu apkalpošanu. Pasūtīju telefona aizsargstiklu, 2 reizes saņēmu bojātus, ar plaisām, pēdējo reizi vispār saņēmu nepareiza izmēra stiklu. Naudu tomēr atgrieza, bet notērēju daudz laika un nervus. Viņi pat novēlēja man vairs negriezties pie viņiem. Neieteicu izmantot šī veikala pakalpojumus.

Motivs.lv - Krāpšana

Krāpšana Šajā veikalā tirgo neatbilstošas preces!Telefonam iegādājos aizsargstikliņu, bet tas neatbilst norādītajam modelim (kameras atvērums otrā pusē). Atpakaļ viņi nepieņem, jo izpakots no iepakojuma! Interesanti kā lai par to pārliecinās neatverot iepakojumu?:) Pie tam skaidro ka ka tā jābūt - kamera vienā pusē, bet kur nekā nav, tur stiklā caurums:) Ja ir iespēja iegādāties kādu preci citā veikalā, dariet to! Ja galīgi nekā, tad pārbaudiet preci uz vietas - neticiet viņu aprakstam! Bet nemiet vērā - ka garantija precei nebūs(protams ja preci neatstāsat iepakojumā) Lai viņi ātri bankrotētu!!!