Motivs.lv - Krāpšana

Šajā veikalā tirgo neatbilstošas preces!Telefonam iegādājos aizsargstikliņu, bet tas neatbilst norādītajam modelim (kameras atvērums otrā pusē). Atpakaļ viņi nepieņem, jo izpakots no iepakojuma! Interesanti kā lai par to pārliecinās neatverot iepakojumu?:)
Pie tam skaidro ka ka tā jābūt - kamera vienā pusē, bet kur nekā nav, tur stiklā caurums:)
Ja ir iespēja iegādāties kādu preci citā veikalā, dariet to!
Ja galīgi nekā, tad pārbaudiet preci uz vietas - neticiet viņu aprakstam! Bet nemiet vērā - ka garantija precei nebūs(protams ja preci neatstāsat iepakojumā)
Lai viņi ātri bankrotētu!!!

8 8tda 21.12.2019

Mana pieredze ir pozitīva ar Motīvs veikalu.Pasūtīju telefona vāciņu un stikliņu.Rēķins atnāca pāris minūšu laikā un paciņu saņēmu pēc divām dienām.

L lol 11.08.2020

Pāris dienas atpakaļ pasūtīju preces aizsargplēvi un stikliņu diviem mobilajiem un pilnīgi neatbilst tam, ko gaidīju. Plēve ir par lielu, stikliņš par mazu. Esmu šokā, ka tā pie mums tirgo Latvijā. Cenas augstas un vēl kak papala sūta. Drausmīgi. Samaksāju 11 eiro ar kapeikām, bet naudu neprasīšu atpakaļ. Lai priecājas, bet nu silti visiem iesaku, nesūtit no interneta neko, kamēr neesiet pārbaudījuši kādas atsauksmes. Jo es noticēju un jūtos apkrāpta. žēl ka neizlasīju sūdzības pirms sūtīju. Atceraties motivs.lv BS Trade SIA Nē!