Parfumberry.lv

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Parfumberry.lv - Sūdzības un atsauksmes

Parfumberry.lv - Ни денег, ни товара

Ни денег, ни товара 13 октября сего года я совершила опрометчивый шаг, заказав духи у абсолютно никому неизвестного интернетмагазина. По высланному мне счету, я добросовестно перечислила деньги и... С тех пор - ни денег, ни товара. Дозвониться невозможно, на электронные письма также ответов нет. Сомневаюсь , конечно , что жалоба в PTAC что-то решит, но... тем не менее. Как еще воздействовать на такого рода мошенников? Доверия к незнакомым интернетмагазинам однозначно больше НЕТ

Parfumberry.lv - Ne prece, ne atgriezta nauda.

Ne prece, ne atgriezta nauda. 3.11.2016.pasūtīju un pārskaitīju naudiņu par 3 gb. smaržām Ziemassvētku dāvanām. Firma savā reklāmā sola drīzu piegādi pēc naudas saņemšanas. Pagāja 3 nedēļas, mēģināju sazināties par norādīto mob.Nr., protams tas nav iespējams, jo tur neviens neceļ vairāku dienu laikā, rakstīju uz e-pastu, atbildi nesaņēmu. Tagad neesmu vairs pārliecināta vai vispār atgūšu atpakaļ savu naudu. Vienīgā cerība uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru. Nu, ko svētki man sabojāti.

Parfumberry - Nepiegādā preci,nauda arī netiek atgriezta

Nepiegādā preci,nauda arī netiek atgriezta 15.10.2016. pasūtīju smaržas,tajā pat dienā veicu apmaksu,taču līdz šim 25.11.2016. nav saņemta prece,naudu arī neesmu saņēmusi atpakaļ. esmu sazinājusies, (zvanīju es) paskaidroja ka prece nav vairs pieejama ,tādēļ viņi atgiezīšot naudu,gaidiet būs... Esmu jau iesniegusi sūdzību PTAC. Internetveikals joprojām piedāva iegādāties preci,kuru es pasūtīju. Iesaku būt piesardzīgiem,neiegādāties preces šajā veikalā!!!!