Reitings Interneta veikali

Lovegiftlv
5x.lv
Ietaupi24.lv

www.220.lv -

220 ir stulba firma!!!!Mes pasutijam telefona un shitie piezvanija un pateica ka mums pashiem jabrauc pakalj!!!!

www.220.lv -

Nevienam neiesaku ielaisties jebkādos darījumos ar šo firmu!!!Gadu atpakaļ nopirku telefonu SAMSUNG D-500. Pēc pusgada viņs saplīsa. Uz garantiju bija jānes ELKOR centru. Aiznesu, pēc kāda laika man paziņoja ka viņi neremontēs telefonu jo tas nav paredzēts lietošanai atvijas tīklos. Nesu uz 220.lv Tur pateicu ka telefons nav paredzēyts lietošanai Latvijā, atbilde bija vienkārša,-"bet nekur nav teikts ka viņu nevar pārdot Latvijā!!!" 220.lv pats salaboja, Saņēmu atpakaļ, pēc dienas saplīsa atkal... pusgadu nomocījos! Prasīju lai dod jaunu, nekā. Telefonu viņi "salaboju", bet gļuko vēljoprojām.

1a.lv -

Moi prikljuchenija s popitkoj zakazat holodilnik cherez Internet prodolzhajutsja (sm. nizhe moe zhe soobschenie o www.220.lv). Na etot raz ja popitala "schastja" na www.1a.lv. Zanete, eto bilo bi uzhe smeshno, esli ne bilo bi tak grustno.

www.220.lv -

Meenesi atpakalj pasuutiiju telefonu no shii interneta veikala, taadu telefonu nekur nevar nopirkt Riigaa....firmas Bang & Olufsen un Samsung kopdarbiibas rezultaats...veeleejos sevi dzimshanas dienaa iepriecinaat. Man teica, ka meenesa laikaa piegaadaas, piekritu gaidiit...pirms Jaaniem piezvaniiju veelreiz, domaaju...nu labi, ja nav, nevaru tak es ar veco visu laiku staigaat, varbuut kaadu citu...jautaaju vinjiem, telefons tieshaam buuus? Vinji man saka, ka meklee...bet maajas lapaa jau staav...

www.220.lv -

Uvazhaemie chitateli! Hochu predosterech Vas i posovetovat ne svjazivatsja s firmoj www.220.lv. Uroven servisa otvratitelnij! 1) Zhdat otvetnogo zvonka ot nih prishlosj 6 dnej (spravedlivosti radi zamechu, chto eto bilo vremja Ligo, no naskolko ja znaju, etot prazdnik pradznuetsja ne 6 dnej podrjad...)

Tehnoland -

visi runaa ka taa firma su*ds ..tas veikals peedeejais m*eslsun tajaa veikalaa vispaar nava ko dariitt kkada smirdi*g*a bode....kuraa tad peec juusu domaam jaaiepeerkas?

PTA-Muitas ielā 1 -

Nepērciet sadzīves tehniku PTA,Muitas ielā 1.Viņi reklamē, kakatram pircējam-fotoaparāts, meli,tas ir tikai pāris precēm.Un turklāt ir ļoti nepieklājīgi un rupji pārdevēji.

1a.lv - DVD plejeri saskraapeets

DVD plejeri saskraapeets Neperciet neko internetveikalaa 1a.lv!!!! Kad es nopirku dvd plejeri, no saakuma nepamaniiju, ka tas ir saskraapeets. To pamaniiju apmeeram peec divaam stundaam kad biju sanjeemis preci. Nekaveejoties zveniiju uz 1a un teicu ka veelos mainiit preci. Naakamajaa dienaa aizvedu dvd plejeri uz 1a. No saakuma vinji neko negribeeja dariit bet peec tam piekrita panjemt uz apskati. Peec apmeeram nedeeljas vinji atdeva atpakalj un pazinjoja ka vinjam ir taisiitas valjaa plombes, ko es protams nebiju dariijis, un vinji nemainiis pret naudu vai citu dvd. Secinaajumus varat izdariit pashi.

TopShop.lv / Rovus Aaqua Power Putekļusūcējs - Pilnīgi garām

Pilnīgi garām TV reklamē putekļusūcēj ROVUS aqua power ar ūdens filtru, tie ir pilnīgi garām, vienreizējas lietošanas, mazjaudīgi un filtri vienreizēji slikti, esmu iepircies šajā mēslā un nevēlos lai vēl kāds "iegrābjas"!!

1a.lv -

Ja kāds meklē B kategorijas autovaditaja darbu, tad neiesaku stāties darbā internetveikalā 1a. Strādāsiet vismaz 12 stundas, Algu sanemsiet labakaja gadijuma 250.ls. Pret Jums izturēsies kā pret vergiem-nekādu tiesibu, tikai pienākumi!!!! Slimibas lapas neapmaksā un un atvaļinājumu ari neapmaksā!!!

Neostore.lv - Interneta Veikals - Attieksme pret pircēju nulle, nevar sazvanīt

Attieksme pret pircēju nulle, nevar sazvanīt Tur neko nedrīkst pirkt, jo ja prece garantijas laikā bojājas jūs nevarēsiet viņus sazvanīt un uz garantijas talona nav nepieciešamo zīmogu. Attieksme pret pircēju nulle.

Neostore.lv - Interneta Veikals - Pacēla produkta cenu pēc pasūtījuma

Pacēla produkta cenu pēc pasūtījuma Gluži vienkārši internetā pasūtīju mobilo pa 145Ls. Pēc pāris stundām ieeju tajā pašā lapā un skatos - pēkšņi šis telefons maksā jau 179Ls. Nākamā dienā piezvanu un skaidri un gaiši prasu kas par lietu. Šie protams izliekas par muļķiem un saka ka viss ok (t.i. maksā tik tos 179Ls). Atcēlu pasūtījumu un pasūtīju viņus pašus..

www.220.lv ļoti nedrošs interneta veikals

www.220.lv -

Sveiki, man gadiijaas nepatiikams gadiijums veikalaa 220.lv Pirku telefonu nokia 7200 jaunu!! 1)reklamee, ka ar preces piegaade ir garenteeta, bet beigaas man piezvaniija un teica, ka pashai pakalj jaabrauc :( 2)nebija instrukcijas 3) sajauca imei kodu un garantijaa ierakstiija pavisam citu kaa telefonaa 4)negaaja lmt tiiklaa!! Un tad saakaas pats labaakais aiznesu shiem atpakalj, lai sataisa taa ka varu lietot lmt karti! Shie poienjeema un soliijaas, ka max. 6dienu laikaa viss buus gatavs!...

www.220.lv -

Drausmiga apkalpošana! Pasūtījām firmai fotoaparātu. Neviens ar mums nesazinājās, zvanijām paši. Samaksājām rēķinu, bet piegāde noteitkajā likā nenotiek. Kad sāk zvanīties, tad atvainojas, ka esot bijušas tehniskas problēmas. Atvedot preci, šoferis pazvana un paziņo, ka man jāiet pakaļ, jo viņš redziet maksas stāvvietā mašīnu nelikšot. kaut arī piegādes noteikumos ir teikts, ka preci peigādā līdz durvīm!!!! (kā piemēru minot fotoaparātu). Un tad vel piegādātājs burkšķ, ka neesmu paņēmusi līdzi zīmogu, ko uzspiest uz pavadzīmes. Pilnīga necieņa pret klientu.

Tehnoland -

es jums neiteiktu pirkt preces tehnoland.es nopirku mp4 atskanotaju man vins knapi notureja vienu dienues aizvedu vinu uz garantiju man teica ka pec nedelas bus gatavsbet jau ir pagajis menesis .man jau tas ir lidz kaklam es iesu prasit jaunu preci .taka es neiesaku iepirkies tehnoland

Xnet.lv -

Firma apgalvo: Xnet.lv cenšas piegādāt tavas pasūtītās preces maksimāli īsā laikā. Rīgā un apkārtnē tas iespējams 1-8 stundu laikā (darba dienās), Latvijā ? nākamajā darba dienā (ja pasūtījums izdarīts līdz tekošās dienas 14:00). Preču piegādi Rīgā un tās apkārtnē veic Xnet.lv kurjerdienests. Pārējā Latvijas teritorijā to nodrošina neatkarīgs kurjerdienests. Diemžēl šīs prasības netiek izpildītas. Atrodos tikai 15min braucienā no Xnet kantora! Pasūtijums tika veikts ceturtdien pl 14:30...

www.220.lv -

Tika nozagts dators, pirkts 20 februaarii caur 220. lvVisi vadi , diski un apraksts netika panemts(dziivoklii var arii ko citu panemt ja pameklee, taatad tie ir cilveeki kuri zinaaja ka es vinu nopirku...tie kas paardeva? tie kas atveda?)Notiek izmekleeshana, ja piesleegsies, tiks identificeets (speciaalaa iekarta prieksh tam ir iekshaa)P. STika lietots lai meeginaatu atrast aarzemju klientus latvijai, tulkot nekur citur nepiejejamo informaaciju vieteejiem halyavschikiem, kaa arii piedaavaat...

Tehnoland -

Zdravstvujte Vse! Zdesj vsex rugajut,kto podskazet sait.ja gotova poxvalitj!!!!!!!!!!!

www.220.lv -

Blin, skoljko nervov zhe poportila nam eta firma!Dumala sekonomim.Lu4$e uzh 10-20Ls pereplatitj v obi4nom magazine.Tak vot.Zakazali mi tam mebelj-5 ve$ej.Obe$ali privezti 21.12.05.no pribila pervaja 4astj 27.12.05 $ofer do kvartiri do$el,no s soboj ni4ego ne zahvatil-tipa razgruzhaj sama mama$a s grudnim rebjonkom na rukah!A v zakaze vedj