www.sudzibas.lv 1a.lv Kavēta piegāde

1a.lv - Kavēta piegāde

Pasūtīju portatīvo datoru šajā interneta veikalā. Mājas lapā rakstīts, ka piegāde gaidāma 1-3 dienu laikā. Man piezvanīja no veikala, informēja, ka būs pēc 4 dienām (jo pa vidu iekrita sestdiena, svētdiena). Pirmdien nepacietīgi gaidīju savu jauno datoru. Piezvanīja kurjers, priecīga steidzos tam pretī. Kad jau turēju datoru rokās, kurjers konstatēja, ka pievienotie līzinga papīri ir uz citas personas vārda. Dators tika aizvests prom. Nepārspīlējot pusstundu sēdēju uz līnijas, līdz sagaidīju savienojumu ar 1a cilvēkiem (šajā lietā arī kaut kas jādara, klients var bez nerviem palikt). Meitene otrā galā piefiksēja atgadījumu un informēja mani, ka izprintēs jaunus papīrus un rīt būs dators. Nākamjā dienā kurjers neatbrauca, es atkal sēdēju uz līnijas, gaidot savienojumu ar 1a. Otrā galā laipna sieviete man paskaidroja, ka ir noticis misēklis - pie kurjera esot bijuši tikai līzinga papīri, dators savukārt atradies kaut kur citur. Nu, forši, nu. Bet rīt noteikti būšot. Par laimi, bija arī. Bet pagāja gandrīz nedēļa kopš datora iegādes. Tāpēc silti iesaku visiem nepažēlot laiku un aizbraukt uz 1a biroju pakaļ precei pašiem. Citādi vai nu pārstrādājušies vai vienkārši nekompetentie darbinieki sajauks papīrus vai preces, un nāksies pagaidīt.

W

1a.lv Pārstāvja atbilde 03.10.2014

Labdien! Ļoti atvainojamies par šādu situāciju, ka tika sajaukti līzinga dokumenti. Šādas situācijas mums rodas ļoti reti, un cenšamies šādas situācijas risināt maksimāli ātri. Vēlreiz atvainojamies un ceram uz pozitīvu sadarbību ar Jums arī nākotnē :)

W wisch 13.01.2015

1a.lv man ir jautājums. Vai Jūs lūdzu varētu turpmāk savus jaunos(nekompetentos) darbiniekus apmācīt neapkalpojot reālus klientus(vai arī lai sež blakus un skatās), kāda velna pēc man jāpavada 2x vairāk laika Jūsu birojā, jo darbiniece vnk ir auns?