www.sudzibas.lv 1a.lv Ļoti ilgs un necaurskatāms Garantijas serviss

Atrisināta1a.lv - Ļoti ilgs un necaurskatāms Garantijas serviss

12.12.2022 servisā tika nodota prece (portatīvais dators Lenovo Legion 5). Janvārī 12.01.2023 zvanīju, lai uzzinātu informāciju, kas notiek ka datoru remontēs, neremontēs ,jo mums nekāda informācija netika sniegta uz ko man laipni paskaidroja ka jāgaida 70 dienas. Februārī atkal zvanīju lai uzzinātu datora likteni. Uz ko man pieklājīgi teica ka tik līdz būs informācija atzvanīs. Pēc paris dienām nesaņemot nekādu zvanu vai e-pastu ar informāciju atkal zvanīju . Beidzot tiku pie atbildes ka datoru neremontēs un gatavo atpakaļ sūtīšanai. Neko precīzāk man nepateica. Tad man ir jautājums vai tiešām lai konstatētu ka datoru neremontēs viņš ir servisā jānomarinē 70 dienas.?
Šodien ir 12.02.2023 un ja es nebūtu pati interesējusies tad gaidītu nez cik ilgi vel. ((

20.02.2023

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 21.02.2023

Labdien,

Paldies, ka sazinājāties ar 1a.lv un informējāt par savu iepirkšanās pieredzi, lai arī tā nav bijusi pozitīva.
Diemžēl, mēs Jūs nevaram identificēt, kā mūsu klientu.

Labprāt uzzinātu ko vairāk par šo situāciju tādēļ lūdzam Jūs sazināties elektroniski rakstot uz [email protected]

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Daina 01.03.2023

Labdien !
Pēc sūdzības publicēšanas, es atsaucoties uz uzņēmuma aicinājumu, nosūtīju informāciju par notikušo uz norādīto e-pastu . 1a pārstāvis ar mani sazinājās un kā rezultātā tika atgriezta nauda par portatīvo datoru .
Liels paldies .

D