www.sudzibas.lv Hansapost.lv nekvalitatīva prece

Hansapost.lv - nekvalitatīva prece

Šī kompānija tirgo nekvalitatīvas preces. Iegādājos no viņiem divus gultasveļas komplektus un pāri aizkaru. Jau pēc pirmās mazgāšanas reizes saudzīgā režīmā un ar atbilstošu veļaspulveri veļa nometa krāsu apmēram par trīs toņiem. Aizkari Maki ir šķībi piegriezti, var jau noslēpt ar diennakts aizkaru tikai tas ir ļoti nepatīkami. Atgriezt preci protams vairs nav iespējams.

R roberts l 06.11.2016

Piegādāja nenokomlektētu sūtījumu(elektriskā gaļas mašīna),sākumā solīja atsūtīt trūkstošās daļas,tad teica lai sūtu atpakaļ,uz to visu jau trīs mēneši pagāja.Piegadātajs viņiem esot vainīgs,bet turpina sūtīt reklamu,tā vieta lai atsūtītu trūkstošās daļas.Klientu mana personā pazaudeja un mani draugi un paziņas noteikti arī neizmantos sas firmas pakalpojumus

S Sarma Cakula 07.08.2017

Nekvalitatīva prece- pavasarī pasūtīju 2 šķirņu narcises kopā 20 gb. Tagad augustā uzziedēja- visas 20 vienādas kaut kādi maziņi hibrīdi un ne tuvu pasūtītajām šķirnēm.
No 20 begoniju sīpoliem uzdīga tikai 14. Vēl nav zied'juši augustā. Nekad mūžā vairs neizmantošu hansapost puķu pasūtīšanai.

R roberts l 23.08.2017

Arī mani piekrāpa