www.sudzibas.lv 1a.lv Asus portatīvais dators

1a.lv - Asus portatīvais dators

Sveiki!Vēlos informēt par savu nepatīkamo pieredzi ar interneta veikalu 1a. Š. g. 9.septembrī iegādājos portatīvo datoru ASUS interneta veikalā 1a. Par preci samaksāju uz vietas,skaidrā naudā 1a birojā. Ar pasūtijumu nekādas problēmas nebija- pasūtiju, tajā pašā dienā aizbraucu pakaļ. Aiznesot datoru pie sertificēta IT speciālista izrādījās, ka dators nav paredzēts 7 windows bet gan TIKAI 8 Windows. Kad iegādājos datoru nekur nebija šādas informācijas. Datoru speciāli pirku ar DOS operētājsistēmu,lai varētu uzinstelēt Windows7.Pazvanot uz 1a tālruni puisis laipni paskaidroja, ka jā,šāda probleēma viņiem esot ar daudziem datoriem,bet izdarīt tur neko navar- jādod garantijas remontā. Jauns dators, vēl ne reizi nelietots- jādod garantijas remontā!!!!! Uz jautājumu, cik ilgu laiku varētu aizņemt šis te garantijas remonts, puisis vienaldzīgi atbild, pāris nedēļas. Esot šokā par šādu sistēmu un vienaldzību, kas valda 1a uzņēmumā, steigšus devos uz 1a biroju, lai atgrieztu datoru un saņemtu atpakaļ naudu, jo 14 dienas vēl nebija pagājušas. Ierodoties 1a birojā priekšā vienaldzīga seja, kas paziņo, ka šādas iespējas man nav, jo dators iegādāts uz rekvizītiem. Nu citas izejas nebija, kā vienīgi dot datoru garantijas remontā uz PĀRIS NEDĒĻĀM. Šobrīd gaidu atbildi no PTAC par to vai tiešām pērkot preci uz uzņēmuma rekvizītiem zūd tiesības atgriez preci 14 dienu laikā.Rakstiju vairākas sūdzības uz 1a e-pastu, bet tās,saprotams, tiek ignorētas.Gala rezultātā jau vairāk kā divas nedēļas esmu bez naudas un bez datora! Lēmumu par datoru iegādi 1a.lv pieņēmu,jo radinieku un draugu nelielā pieredze bija pozitīva, bet nu saprotu, ka tie bija tikkai daži veiksmes stāsti.Ļoti nožēloju savu lēmumu iegādāties datoru tieši 1a.lv

E

Ventilators 29.09.2014

Sveiks!

Mazliet sasmējos. Atvainojos iepriekš!

Informēju arī tos, kas lasīs.
Jebkuram uzņēmumam nav jēgas iet uz PTAC, JO uz Jums neattiecas Fizisko personu aizsardzības likums. Pavadzīme ar IK, SIA, AS, utt.. var pat neiet uz PTAC. Jānis Bērziņš var, jo ir fiziska persona.
Izlasi likumus vēlreiz.

Otrkārt - par remontu. No vienas puses smieklīgi, jo garnatijas remontā viņam nav jāatrodas. Tātad, sāciet aizmirst par Windows 7 tagad.
Ja pirksi jauno datou, noteikti nāksies leitot Windows 8. Ražotājs pamazām "driveru" atbalstu ņem nost no Windows 7. Savukārt ja pērc datoru ar Intel Celeron N_ _ _ _ vai Intel Pentium N_ _ _ _ procesoru, būs jāliek Windows8. Windows 7 neuzliksi.
Var uzlikt tikai tas kurš māk to darīt. Kā nu kuram ražotājam ir jāiejaucās BIOS'ā. Jāuzliek jaunāka versija vai vecāka versija. Es pamatīgi nočakarējos ar šo izzināšanu.
Veikals nav vainīgs.

ASUS datoru remonts notiek vai nu ServiceNet.lv (iespējams labo uz vietas) vai ServicaICT (testi veikti Latvijā, labo Lietuvā). Ja dators tur neatrodas, tad 1a darbinieki viņu ķimerē. Bet tas lai paliek viņu ziņā. Pabrīnīšos ja jums par darbu nepaprasīs naudiņu. Serviss nevis veikals.

Jums un arī citiem, aizmirstiet Windows 7. Tas kad nav rakstīts.

Vēl mazleit par pirkšanu LAtvijā esmu aprakstījis http://pirktletak.blogspot.com

K kreditorsPG 30.09.2014

Drusku nesapratu, priekš kam dators jādod servisā, ja reiz ir tā, ka ražotājs nav paredzējis datoram strādāt ar W7? Tas tak sanāk, ka nemaz nav defekts! Ko gan servisam tur būtu jālabo?
Bet vispār ir tā, ka iekārtas labāk pirkt ar visu Windows. Pirmkārt - lietot pirātiskos nav labi (zagt nav labi), otrkārt - mazāk problēmas servisā, gadījumā, ja rodas nepieciešamība. Treškārt - nopērkot iekārtu komplektā ar Windows Pro versiju, legāli var lietot arī iepriekšējās Windows Pro versijas.
Un ja nopietni, tad sūdzība izskatās, ka ir par pašu klientu!
Ja nemāki pats izvēlēties preci atbilstošu savām vajadzībām un prasībām, bet izvēlies pēc cenas un bildes - tad pats vainīgs. Interneta veikals tev tikai piegādā to, ko tu pats ZINI ka tev vajag. Nākamreiz uzreiz ej pie sava "sertificētā IT speciālista" un jautā, lai palīdz izvēlēties to ko tev vajag.

1a.lv Pārstāvja atbilde 01.10.2014

Sveiki. Tā tiešām ir, ka juridiskas personas nevar atgriezt preci 14 dienu laikā, jo patērētāju aizsardzības likums attiecas tikai uz privātpersonām. Kas attiecas uz datoru, tad tam varēja uzinstalēt Windows 7, nebija nekādu ierobežojumu ne no ražotāja puses, ne draiveru ziņā. Pat arī, ja būtu šādi ierobežojumi, tie netiek uzskatīti par defektu. Jūs datoru jau saņēmāt atpakaļ un ceram, ka situācija ir atrisināta. Ļoti atvainojamies, ja tika radītas kādas neērtības no mūsu puses, ļoti ceram uz pozitīvu sadarbību ar Jums nākotnē. :)