Reitings Interneta veikali

Lovegiftlv
5x.lv
Ietaupi24.lv

Chili Pica - Telefons

Telefons Sveiki visiem neiesaku zvanīt uz maksas numuru Chili Picai 1822, lai pasūtītu picu, vai uzņēmums no vienkāršā numura nabagāks paliks nē taču, bet kāpēc ir jāievieš maksas numurs es jau par picu maksāju bet nevis paaugstinātu maksas tarifa numuru. Saprotu uzņēmumu atvieglo telekomunikāciju, bet ne par klienta rēķinu. Paldies visiem kas sapratīs.

Xnet.lv - ilgais garantijas remonts

ilgais garantijas remonts Mob. tālr. atkārtoti ievietots garantijas remontā no 2012.g.10.janvāra. Nosēžas akumulators 24h laikā gaidīšanas režīmā. Man zvanīšot!... Šodien jau 15.febr. Vēl gaidu. Tā lūk!.. Raimonds Grauds.

Tehnoland - reklāmas

reklāmas Man tāpat ir neciešama attieksme pret radio, jo tajā reklāmas skan caurām dienām, un tās ir vnk debīlas. Bet... Tehnolenda reklāma pārspēj visu, un ja kas man spēj sabeigt garīgo no paša rīta, tad tā ir tehnolenda reklāma.. atkārotjās katru 2 minūti, un reklāmas teksts tāds ka to tikai kautkādā psihiatrijā var izdomāt. Runa ir par zāģēšanu, un tam džekam pašam tāda balss kā motorzāģim... Īsāk sakot, ja man kautko arī vajag, tad vienīgā vieta kur es neeju pirkt - ir Tehnolands. Principa pēc.

www.316.lv - отказ в гарантии

отказ в гарантии В августе 2011 года был приобретен двухсимочный Samsung. Телефон не падал, не подвергался механическим воздействиям, влага на него и в него не попадала также. В январе 2012 внезапно перестал работать динамик. Приехав в магазин решил сдать по гарантии, спросил телефон на подмену на время ремонта, в чем мне отказали. Т.к как без телефона оставаться нет возможност (тем более был телефон с 2 симками) решил написать отказ от телефона и возврат денег. Благо по закону это позволяется (если с момента...

pukukurjers.lv - Ziedu pasūtīšana

Отправил заказ на доставку цветов 13 февраля, прошло 2 дня, а все ещё не получил подтверждения о принятии заказа. Хотя на сайте обещают прислать подтверждение в течении часа.

Bakker Holland LV - neklalitatīvas preces-augi

No bakker kataloga vairākkārtīgi tika pasūtīti augi,diemžēl tie vienmēr atnāca ļoti vārgi, pa pusei sapuvuši. Uz manām pretenzijām firma atbildēja, ka vajadzējis sūdzēties 14 dienu laikā, bet iestādot augus augsnē, vienmēr liekas ka tie labi kopti izdzīvos un 14 dienās to nevar noteikt. Man liekas ka šāda norma , 14 dienās sūtīt augus atpakaļ ir absurda. Tāpēc iesaku visiem , kuri lasa šo sūdzību nepaļauties uz šīs firmas godaprātu, augus un sēklas materiālu tur nepasūtīt!

www.e3.lv - planšetdatori

esmu sajusma par interneta veikalu www.e3.lv !piezvaniju- pasutiju preci, izradas ka prece ir uz vietas!( parsvara i-veikali pienem pasutijumu un jagaida 2-3 nedelas)norunajam ka plansetdatoru varu sanemt jau sodien. Zinoss konsultants visu izstastija par produktu, sanemu gaantiju uz 2 gadies. Viss ok !

Akcija24 un salons Kosmeta - Lugums atsaukties

Lugums atsaukties Lugums atsaukties tos, kas iegadajusies kuponu Akcija24 uz proceduru salona Kosmeta pie Lindas Špakovskas un pakalpojums tika atteikts pirms kupona termina. [slēpt]@inbox.lv

smarzo.lv - piegādes termiņš un smarža

Smaržas gaidīju 7 nedēļas. Lai gan solīja -/+ divas nedēļas. Tikai pēc daudzu e-pastu rakstīšanas tās beidzot saņēmu, lai gan samaksāju pasūtīšanas brīdī. Parasto smaržu vietā atveda testeri, kurš, protams, ir lētaks, bet cenas starpību neatmaksāja. Un pats "labākais"- smaržas NAV oriģināls!!!

Orange Life - krāpjas

Ir aizdomas par kolektīvās iepirkšanās portāla Orange Life negodīgo attieksmi pret saviem darījuma partneriem, kura rezultātā var ciest gala patērētājs. Orange Life laikus nenorēķinās ar saviem partneriem, izdomājot dažādus iemeslus. Esiet uzmanīgi , jo šādos gadījumos arī Jūs varat nesaņemt savu iegādāto pakalpojumu no Orange Life sadarbības partneriem!

http://www.lvshop.lv - Не добросовестные работники

В этом магазине работаю ужасные работники, вот уже второй месяц там морочат голову о том что товар придет, потом придет завтра, потом придет в следующем месяце. Телефон они не поднимают, когда им звонишь. Сумма доставки вдруг меняется и становится дороже в два раза от той что написано на сайте. Само отношение к клиенту весьма гадкое. Такое ощущение, что работник тошнит оказывать услугу русскому покупателю. Ну так - флаг им в руки.

1a.lv - Mobiluks SIA

Mobiluks SIA Pasūtiju datoru komplektu www.1a.lv saņēmu apstiprinājumu pēc paris stundam atzvanija operators un pateica, ka cena mainijas pa 40 Ls uz augšu!

www.220.lv - Некачественный товар

Некачественный товар Имели неосторожность заказать телефон в интернет-магазине 220.lv. Перезвонили после заказа действительно в течении часа, но вот дальше началась смешная история. Приобретя телефон и вставив в него свои симки, оказалось, что в новом(!!!) телефоне уже присутствуют закачанные мелодии, но услуга вызова телефоном не поддерживается! Вернувшись, через 15 минут в магазин, сотрудник магазина Нормунд в хамоватой форме направил нас в сервисный отдел, бросив при этом телефон на прилавок и сказав "иначе Вы...

Hypermarket.lv K.D.S. Baltic SIA - Финансовый обман

Сделал заказ объектива в интернет магазине www.hypermarket.lv, обещали прислать в течении 30 дней. Через 30 дней заказ не был выполнен, после чего длились обещания прислать заказ еще два месяца. Через три месяца после заказа и предоплаты, перестали отвечать на телефонные звонки. На просьбу вернуть деньги, отправленную заказным письмом, ничего не ответили. Стали возвращать по 50 лат в месяц из 1245 лат. Это похоже на финансовую аферу! НЕ ДОВЕРЯЙТЕ ЭТОМУ ИНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ! Магазин принадлежит...

Orange Life - мошенники

Портал Orangelife не только не соблюдает правила работы с потребителями,но и не выплачивает деньги за предоставленные услуги непосредственно продавцу.Кормят завтраками и обещаниями.Совет не связываться с этой темной компанией.

Orange Life, sia - par nesaņemto pakalpojumu

SIA"Orange Life" pārdeva kuponus uz bāru "BASEINS" , kurš nedarbojas !!! Zvaniju pusmēnesi uz firmu , un nauda netika atgriezta !!!

PTA - Piegade

Piegade Priecigus Ziemassvetkus! Visi svetki tika sabojati - pateicoties PTA piegadei! Vai tiesham, ja sarunata piegade no konkreta pulkstenja laika un ieteikts 30.min. ieprieksh uzzvanit tas neko nenoziimee... un man kaa pirceejam ir jaagaida liidz desmitiem vakaraa piegaade? Laikam tiesham pirceeji vinjiem ir vienaldzigi... neaizdomajas, ka man neviens kravejs lidz naktij negaidiis... Esmu loti viilusies PTA servisaa!!!

Sia PTA - apkalpošana

apkalpošana iegriezos veikalā 21.12.2011 PTA Ganību dambis 40c, Rīga, LV-1005, lai iegādātos TV par summu virs 200 LVL - sagaidīja mani konsultants, kurš vairāk atgādināja - nelaipnu apsargu, neko daudz nevarējis izstāstīt - es devos pie tā saucamajiem PTA ''pārdevējiem", kuri sagaidīja vēl nelaipnāk, lūdzu lai izstāsta par viena no piedāvātajiem TV, veikala vadītājs kurš uz lapiņas uzrakstīja, ka viņa vārds ir Andrejs ar nr 2-9414040, bija pat uzbrūkošs un agresīvs, ...kad uzņēmumi cinās par katru klientu...

Discover.lv - Apkalpošana

Apkalpošana Strādā pilnie idioti. Top-menedžeris arī nemāk strādāt ar klientiem. Nekad nēparzvana, attieksme pret klientu ir niecīga. Iesaku ar viņiem runāt viņu valodā, arī tik pat rupji un bezkaunīgi, jo normāli izglītoti un profi tur nestrādā.

albumi.lv - zema poligrāfijas kvalitāte

Pasūtīju A3 kalendāru - kvalitāte NETICAMI zema! Krāsas, kontrasts, baltais balanss... VISS sačakarēts! Kaut arī manas bildes bija profesionāļa uzņēmumi. Esmu taisījusi kalendārus arī citos interneta pakalpojumu saitos, tā ka ir ar ko salīdzināt. Tiešām ļoti ļoti zema kvalitāte, brīdinu!