www.sudzibas.lv 220.lv Anulē pasūtījumu

www.220.lv - Anulē pasūtījumu

Ceturdienas vakarā pasūtīju 3 preces no šī veikala uz summu virs 600 eiro, izvēloties kredītā, mājas lapā minēts ka ir pieejami 3 kredīta kompānijas, Uno, Lateko un trešā, es gribēju preci pirkt caur Uno, pēc tam pasūtījumā parādījās ka kredīta devējs būs Lateko, nodomāju ok, gadīšu viņu zvanu. Piektdienā zvanu nesagaidu, nodomāju varbūt darba daudz vai kāds cits iemesls. Vakar vakarā saņēmu no šiem 2 e-pastus, pirmais par to ka mans pasūtījums ir anulēts, 2 e-pasts par to ka man Lateko ir atteicis. Nekādu zvanu, būtu uzzvanījuši piedāvājuši citu kompāniju vai ņmet uz citu personu kredītu vai samaksāt skaidrā naudā, pretīga attieksme. Laikam uzpļaut uz klientiem, ja pasūtījums ir tik maziņš, jo viņi no šāda pasūtījuma nopelnītu 75 Eur, vakar uzpļāvu šiem virsū, pasūtīju citā veikalā, kur ir sadarbība ar Uno un šīs preces man izmaksāja 573 eiro, jeb par gandīz 30 eiro lētāk, šie man jau 9:30 piezvanīja palūdzot nosūtīt paplidus datus līzinga kompānijai un 12:00 saņēmu apstiprinājumu ar pirmo iemaksu 50% apmērā uz 3 mēnešiem un ka preci varēs piegādāt jau šovakar pēc 20:00.220.lv tā tik turēt, ja vadība skatītos un pārbaudītu pasūtījumu daudzumu un zvanu daudzumu attiecību pret pasūtījumiem, noteikti pamanītu ka starpība ir liela, jo pirms gada biju no šiem gribējis pasūtīt veļasmašīnu pa 450 eiro, no viņiem 3 dienas gaidīju zvanu, beigās uzspļāvu un aizgāju uz veikalu un nopirku tur.220.lv vadībai jāņem vērā tas: Kāpēc cilvēki iepērkās internetā, bet ne ejot uz veikalu, jo tiek piedāvātas bezmaksas piegādes vai maksas piegādes, kuras nepiedāvā veikals, ātrums var būt ilgāks protams, jo prece var atrasties pie partneriem noliktavā, bet jātazvana līdz 6 darba stundu laikā! Neviss vispār nav jāņem vērā uzzvanīt. Protams ja man atzvanītu pat svētdienas vakarā un piedavātu samaksāt skaidrajā naudā, to es būtu šorīt jau izdarījis.

R

Z zinta lapina 04.08.2015

tu debīls esi?

A Anyanka 04.08.2015

Lateko atsaka TIKAI ja ir nenokārtotas kredītsaistības - varētu tā kā nomaksāt parādus - un tad pirkt kko vēl un lekties :D

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 24.09.2015

Labdien, ri4y.

Lai varētu sniegt komentāru par šo situāciju, lūgums atsūtīt savu pasūtījuma nr. uz [email protected] vai arī šeit!
Jau iepriekš atvainojamies par radušos situāciju.

interneta veikals 220.lv