Mobilemonsters - melo klientiem

Piezvaniju šai kompānijai un sarunāju ka manu telefonu sataisīs 1st. laikā, bet atnākot pēc 1.5 st. man pasaka ka jāgaida vēl viena stunda, es palūdzu lai atdod telefonu un pārdod man to stikliņu uz ko saņēmu atbildi ka viņi nevar man pārdot stikliņu jo tie esot tikai klientiem, bet protams viņu mājaslapā var nopirkt visu, varat saprast kāpēc viņi man to nepārdeva :) Telpas smukas bet servisu apkalpošana slikta!

R ri4y 14.07.2015

Viņi ir krāpnieki! Atceros Samsung Ace 2 bija saplīsis stikliņš, mājaslapā pamanīju stikliņu pa 20 EUR, pazvanīju, uzzināju ka ar darbu būs 35 EUR, atnākot uz vietas uzzināju ka cena stikliņam no 20 EUR pa 1 stundu augusi no 20 EUR līdz 40 EUR, un darba izmaksas no 15 EUR uz 30 EUR. Beigās pasūtīju tādu pašu stikliņu no Lielbritānijas servsa un samaksāju par to 3, 50 mārciņas, jeb 5 EUR