www.sudzibas.lv Mobilemonsters Nekvalitatīvas detaļas

AtrisinātaMobilemonsters - Nekvalitatīvas detaļas

Kādu laiku atpakaļ, sķiet 5 mēneši, mainīju ekrānu savam iphone 6. Sākumā Viss strādāja lieliski. Bet pēdējās 2 nedēļas brīžiem ekrānā parādās tādas kā baltas strīpas, dažreiz pat izdziest un paliek tumšs. Telefons praktiski nav kritis pa šo laiku un nekas nav saplīsis. Neiesaku remontēt šajā darbnīcā!

Atbilde no MOBILEMONSTERS Support Pārstāvja atbilde 07.11.2016

Labdien, Andi!
Kā jau tika minēts, izpildot remontdarbu, tā arī tagad atgādinām Jums, ka viesiem veiktajiem darbiem un uzstādītajām rezerves daļām mēs dodam garantiju. Ja par šo laiku esiet nozaudējuši remontdarbu kvīti, tas nekas, Jūs droši variet doties uz mūsu servisa centru, lai atrisinātu radušos problēmu. To, kad tieši un kāds remontdarbs ir veikts, mēs varam atrast mūsu datu bāzē pēc kontakttālruņa vai telefona sērijas numura. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Ar cieņu,
MobileMonsters.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Andis U. 10.11.2016

Pēc atbildes saņemšanas, ierados servisa centrā. Pieņēma telefonu atpakaļ remontā. Nākamajā dienā saņēmu sms, ka var doties pakaļ. Saremontēja garantijas ietvaros, pat aizsargplēvīti uzlīmēja. Esmu apmierināts, labs serviss un attieksme.

O Oskars1241 04.11.2016

Prakstiski nav kritis - nenozīmē ka nav kritis itnemaz. 5 mēneši ir ilgs laiks, ļoti iespējams ka tas nemaz nav saistīts ar displeja maiņu.
šis jau izklausās pēc viena no tiem "es pirms 7 gadiem nopirku auto, bet šodien man spuldzīte izdega, maitas būs brāķētu auto pārdevuši"