www.sudzibas.lv 220.lv Nekvalitatīvas preces un garantija

www.220.lv - Nekvalitatīvas preces un garantija

Neticiet 220.lv labajiem piedāvājumiem jo pretīm dabūsiet nekvalitatīvu vai bojātu preci un garantiju Jums atteiks, ar tekstu ka Jūs pats to preci saplēsāt, neskatoties uz to ka Jums būs pierādījumi par pretējoRiebīgākā servisa centra un tirgotājā attieksme līdz šim

F

E Erps 12.07.2015

Varēji jau nebojāt sev nervus un, pirms došanās uz 220.lv, ieskatīties šeit!!
Iespējams tad nebūtu jālasa KĀRTĒJĀ neapmierinātā klienta sūdzība!!!

A Ancha 13.07.2015

Būs aitas, būs cirpēji!Tas diemažēl attiecas arī uz mani.Naivi iegādājos nekvalitatīvu preci.Par sūdzības.lv uzzināju tikai pēc preces iegādes.Šeit ir ļoti daudz sūdzību par internetveikalu 220.lv.Un tās atsauksmes mājas lapā 220.lv viņi ir paši safabricējuši.Bet no kļūdām ir jāmācās un tagad es aktīvi iesāku neko neiegādāties šajā internetveikalā.

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 13.07.2015

Labdien, festina. Lūdzu atsūtiet mums pasūtījuma nr. uz e-pastu [email protected], lai varētu noskaidrot kāpēc radās problēmas ar pasūtījuma izpildi.

donna b 13.07.2015

Pirmo reizi atstasu negativo atsauksmi par 220.lv - kaut gan varbut ta nav vinu vaina, bet razotaja, kas sarazojis tik *burvigus* priedes plauktus, piemeram sadu: http://220.lv/lv/majai_remontam/darbariki/saimniecibas_plaukti/priedes_plaukts_r_03?id=798997

Pasutiju, dabuju 2 dienu laikaa, nav pretenziju. Bet kvalitate ir DRAUSMIGA! Virsmas ir pilnas ar skabargam, saskruvet nebija iespejams jo plaksnes ir skibas, bija janem urbi un visus caurumus jaurbj no jauna! Plaukts maksaja tikai 16 eur un vajadzeja vasaras majai, tapec nevedam atpakal uz 220.lv. Bet skatos tadu plaiktu (lielaku un dazadu un dargaku)) piedava vairakus veidus un neiesaku pirkt tos! Labak aiziet uz mebelu veikalu un nopirkt kaut ko dargaku, bet no sakuma aptaustit un novertet!
Pasutijuma numurs ir 2316861. 220.lv, silti iesaku sos s*dus iznemt no pardosanas!

interneta veikals 220.lv Pārstāvja atbilde 23.07.2015

Labdien, donna b. Ja neesat apmierināta ar saņemtās preces kvalitāti, droši variet griezties mūsu servisa apkalpošanas centrā, kur mūsu speciālisti palīdzēs atrisināt radušos problēmu ar pasūtījumu.