www.sudzibas.lv Super Akcijas Piegādātāju krāpšana

SuperAkcijas.Lv - Piegādātāju krāpšana

Nenorēķinās ar piegādātājiem. Esiet uzmanīgi un neielaidieties, ja negribiet pazaudēt savu naudu. Paņems jūsu preci pārdos, baros ar solījumiem, bet nemaksās. Par vairākām akcijām gada garumā iekrājas pamatīga summa. Iekrāj parādus pat vairāk kā gada garumā. Variet diedelēt cik gribiet savu naudu, nedabūsiet.

R

E eva123 08.07.2015

Pilnīgi piekrītu! Agrāk sadarbojāmies ar šo kantori, bet kad redzējām, ka katru reizi nauda par sniegtajiem pakalpojumiem netiek izmaksāta saskaņā ar Līguma nosacījumiem, pārtraucām sadarbību ar viņiem. Galu galā savu naudu saņēmām, bet tas notika katru dienu zvanot, atgādinot par viņu saistibām, uzklausot solijumus, melus, vispār negribas to visu atcerēties! Tā ka iesaku firmām nesadarboties ar viņiem.