www.sudzibas.lv Super Akcijas Nolaidīga attieksme

SuperAkcijas.Lv - Nolaidīga attieksme

BRIESMĪGA UN NOLAIDĪGA ATTIEKSME! Samaksāju par kuponu, tad atnāca e-pasts, ka jāgaida nez cik dienas, jo prece vēl nav ienākusi birojā! Kad pagāja noteiktās dienas, jautāju pēc preces, bet man atbild, ka joprojām nav ienākusi un atkal jāgaida! Mana pacietība bija galā, pieprasīju, ka gribu naudu atpakaļ, aizpildīju iesniegumu un man atbildēja, ka naudu atgriezīs 14 dienu laikā! Aizvakar pagāja tās 14 dienas, rakstu e-pastu, lai uzzinātu, kāpēc kavējas pārskaitījums, atbildēja man tikai vakar - iesniegums esot atkārtoti iesniegts grāmatvedībā un NU JAU ARĪ DIREKTORAM! HA-HA!
Un acīmredzot, palasot sūdzības par šo interneta veikalu, tā nav vienīgā reize, kad prece kavējas un naudu negrasās atdot! Vispār iesaku izpētīt, kādu preci sūtat no šādiem interneta veikaliem, lielākoties prece taču tiek sūtīta no Ķīnas - aliexpress, ebay un tāpēc jau kavējās preces piegāde!!!!!

J japer23 02.06.2014

Man gan cik pirku viss ok