www.sudzibas.lv Super Akcijas par neatgriezto naudu par apaviem

SuperAkcijas.Lv - par neatgriezto naudu par apaviem

Pagajusa gada pasutiju zabakus. Sanemu ar kavesanos, bet parsteigumi naca pec tam - zabaki izradijas brakis. Aiznesot tos uz so internetveikalu tika sastadits akts. Jautajot par to, vai pastav tada iespeja iegut tadus pasus zabakus - atbilde ,ka ja - ir tada iespeja, bet jagaida rudens. Darbinieks pat uzrakstija savu talruna numuru. Pienaca septembra menesis un aizejot uz internetveikalu man teica , ka vel 1 menesis japagaida, jo tad bus pieejamas sezonas preces. Aizgaju pec menesa uz to pasu iestadi - izradas, ka tas darbinieks vairs nestrada un parejiem ir vispar pirma dzirdesana. Apskaidrojot visu un uzradot aktu solijas so kludu noverst apelejot pie uznemuma reputacijas, Novembi staigaju uz so iestadi reizes 5 , kur tiku barota ar vieniem solijumiem - mes jums piezvanisim. Protams, ka zvanus nesagaidot - gaju pati pie viniem un teicu, ka nekadus zabakus nevelos, lai parskaita uz manu kontu naudinu par samaksatajiem braka zabakiem. Sekoja vieni vienigi solijumi- ka pateiks gramatvedei un ta parskaitis. Un ta pagaja nedela vispar bez jebkadiem rezultatiem. Atkal pati gaju uz to veikalu, bet izradas, ka uz to momentu ne gramatvedes, ne viena uz vietas nav , iznemot klientu apkalposanas darbinieci , kura uzreiz piezvanija un apskaidroja situaciju. Un ka parasti man tika pateikts, ka sodien parskaitis naudinu. Pats drausmigakais ir tas, ka tiku vazata aiz deguna un barota ar solijumiem 8 menesu garuma. Zabaki nekadi dargie nebija, bet tomer... Si attieksme ir tik pazemojosa.

J

K Krishinjsh 02.12.2014

Preces vajag pirkt ar pēcapmaksu, tam der cits atlaižu portāls KopaLetak.lv Tur kupons ir bez maksas, bet par precem/ pakalpojumiem maksā to saņemšanas brīdī.