www.sudzibas.lv 1a.lv Internetveikala darbība

1a.lv - Internetveikala darbība

Ja kādreiz 1a.lv ir lētākas datorpreces, tad jau ir jāpiesargās : (

Pirku dator - korpusu matx ar barošanas bloku. Atvedu mājās, izpakoju - nepareizs korpuss, pie tam bez barošanas bloka.

Uzreiz zvanu, palūdza lai atsūtu bildes, aizsūtu - gaidu kad varēs braukt pakaļ manam korpusam par ko nauda jau samaksāta.

Paiet vairākas dienas - nekā.

Pacietība beidzas, zvanu - atbilde dzirdu, "atvediet mēs paskatīsimies..." : ( sapratu ka šaraškina kantoris.

Aizvedu korpusu un uzdāvināju šai blēžu iestādei 40 eiro vērtu korpusu.

Nevēlos investēt vairs ne centa uzņēmumā, kas ir nekorekts un nevīžīgs pret pastāvīgiem klientiem!!!

T trubele 23.07.2015

kadam jabut, lai kaut ko pasutitu 1a un 220? ta tev ari vajag, vini tik citus appish

T trubele 23.07.2015

S Shamejais 23.07.2015

Trubele!

Bet kurš veikals tavuprāt ir OK???
Izbesījos meklēt - stabilu iepirkšanās vietu :(

1a.lv Pārstāvja atbilde 23.07.2015

Sveiki. Ar Jums sazinājāmies un atrisinājām situāciju, atvainojamies par sagādātām neērtībām.

T trubele 24.07.2015

kadam idiotam jabut, lai kaut ko pasutitu 1a un 220? ta tev ari vajag, vini tik lohus appish

S Shamejais 24.07.2015

1A - es tāpēc domāju, kāpēc man pēkšņi zvana ?!?!?!?!

Bet, lai notiek - tas bija labi un pareizi - es izvākšu laukā šo sūdzību.

Shamejais

S Shamejais 26.07.2015

hmmmm..., nez kāpēc šī sūdzība vēl eksistē :(

S Santa Lapina 27.07.2015

man gan apmierina šis veikals, pirkām TV un viss strādā lieliski, kā arī pirkām uz atlaidēm

T trubele 31.07.2015

T trubele 31.07.2015

kadam jabut,lai kaut ko pasutitu 1a un 220? ta tev ari vajag, vini tik citius appish