Reitings Interneta veikali

Lovegiftlv
5x.lv
Ietaupi24.lv

1a.lv - Pirceju maldināšana

Pirceju maldināšana Interneta veikals 1a maldina pircējus ar preces saņemšanas termiņiem. Ja jums viņu lapā parāda datumu un laiku kad preci varēsiet saņemt. Tas tā nav droši būs cits datums un laiks.

Mobilemonsters - melo klientiem

melo klientiem Piezvaniju šai kompānijai un sarunāju ka manu telefonu sataisīs 1st. laikā, bet atnākot pēc 1.5 st. man pasaka ka jāgaida vēl viena stunda, es palūdzu lai atdod telefonu un pārdod man to stikliņu uz ko saņēmu atbildi ka viņi nevar man pārdot stikliņu jo tie esot tikai klientiem, bet protams viņu mājaslapā var nopirkt visu, varat saprast kāpēc viņi man to nepārdeva :) Telpas smukas bet servisu apkalpošana slikta!

Webshop.lv - Несоответствие цен

Несоответствие цен Решила заказать в интернет магазине web-shop.lv телефон. Меня устраивала и цена, и местонахождения магазина.Но почему-то после заказа цена на телефон воросла не на 5, и не на 10, а на 25 EUR. Думаю, что при такой огромной конкуренции таким магазинам не место на рынке. Да, все могут ошибаться, но цена на этот товар была как минимум 2 недели неизменна. По правилам торговли покупатель имеет право получить товар именно за ту цену, которая указана на ценнике. А если же цена указана неправильно, то разницу платит, тот кто ошибся. БОЛЬШЕ С ЭТИМ МАГАЗИНОМ СВЯЗЫВАТЬСЯ НЕ БУДУ И ДРУГИМ НЕ СОВЕТУЮ!

www.220.lv - Nekvalitatīvas preces un garantija

Nekvalitatīvas preces un garantija Neticiet 220.lv labajiem piedāvājumiem jo pretīm dabūsiet nekvalitatīvu vai bojātu preci un garantiju Jums atteiks, ar tekstu ka Jūs pats to preci saplēsāt, neskatoties uz to ka Jums būs pierādījumi par pretējoRiebīgākā servisa centra un tirgotājā attieksme līdz šim

Tehnoland - Dāvana

Dāvana Šī drīzāk ir atsauksme kā sūdzība. Vēlos pircējus mudināt būt vērīgiem, saņemot preci.Pirku e-grāmatu lasītāju, pirkumam dāvanā nāca micro sd karte. Saņemot preci Dzelzavas ielā 70, darbiniece man iedeva pirkumu, garantijas talonu, čeku. Uz manu jautājumu "vai atmiņas karte ir iekšā?" saņēmu pretjautājumu "kāda atmiņas karte?". Pēc atkārtoti apskatīja pirkuma info, apmainījās vārdiem ar citiem netālu esošiem darbiniekiem, sameklēja karti un sniedza to man.Secinājums - ejot saņemt preci, noteikti SALĪDZINIET PIRKUMA INFO AR JUMS IZSNIEGTO PRECI.

www.220.lv - Solītās akcijas preces par 1 eur neesamība

Solītās akcijas preces par 1 eur neesamība Labdien! Solītā superakcija izrādās klaji meli un klientu muļķošana! Neatradu nevienu smaržu, ne sieviešu, ne vīriešu, kas norādītās akcijas laikā maksātu solīto 1 eur!!! Pazaudēju tikai savu laiku meklējot. Zvanīju pat uz norādīto klientu apkalpošanas tālruni, kur man ļoti ilgi operators necēla klausuli. Un rezultātā atbildi nesaņēmu. Man teica, meklējiet. Tātad, ja neatrodat, tad paši vainīgi, ar redzi nav kārtībā! Jā, šitā jau klientus nevairosiet, bet pazaudēsiet droši!!!

1a.lv - prece ar iztrūkstošu detaļu

prece ar iztrūkstošu detaļu Gribētu padalīties arī savā pieredzē... 29.01.2015 Iegādājos 1a.lv veikalā gludināmo dēli. Aizvedot preci mājās, izpakojot to, konstatēju, ka iztrūkst viena detaļa. Zvanīju nākošā dienā uz veikalu un informēju par to, ka precei iztrūkst viena detaļa. Operătore man paziņoja, lai es nofotogrāfēju preci un nosūtu viņiem bildes. Tā arī izdarīju! 30.01.2015 nosūtiju viņiem bildes. Saņēmu atbildi , ka šī iztrūkstošā detaļa tiks pasūtīta no piegādātāja un tuvākā laikā ar mani sazināšoties.Śodien ir...

SuperAkcijas.Lv - Piegādātāju krāpšana

Piegādātāju krāpšana Nenorēķinās ar piegādātājiem. Esiet uzmanīgi un neielaidieties, ja negribiet pazaudēt savu naudu. Paņems jūsu preci pārdos, baros ar solījumiem, bet nemaksās. Par vairākām akcijām gada garumā iekrājas pamatīga summa. Iekrāj parādus pat vairāk kā gada garumā. Variet diedelēt cik gribiet savu naudu, nedabūsiet.

Frotē Dvieļi - Sanem naudu, bet preci nepiegādā

Pasūtījām frotē dvielus par lielu naudas summu, firmas pārstāvis pats zvanīja, piedāvāja, viss bija kārtībā, līdz brīdim, kad apmaksājām rēkinu. No rēkina apmaksas brīza vairs netiek atbildēti ne e - pasti, ar jautājumu, kad tiks piegādāta apmaksātā prece, kā arī nav iespējams sazvanīt par telefonu. Kvalitatīvā mājas lapa ar piedāvātajām precēm ir maldinoša.

AtrisinātaEvelatus - Ladētājs, kas nav piemērots ES valstīm

Ladētājs, kas nav piemērots ES valstīm Atgādinajums un brīdinājums tiem, kas grib pirkt telefonus no SIA Evelatus.Vakar veikalā Evelatus Dominā pēc ilgiem strīdiem man tika samainīts nestrādājošs Just5 Spacer uz Gsmart Akta A4. Telefons bija tikai kastē, bez plēves uz tās. Telefonu ieslēdzot pārdevēja klātbūtnē, uzreiz pamanīju, ka pēc noklusējuma tika uzstādīta ķīniešu valoda. Pēc ieslēgšanas ātri pārbaudīju, vai viss spaidās, kustas utt. Tādu joku negaidot, pat nebiju iedomājis, ka vajadzēja pārbaudīt arī kā izskatās ladētāj...

www.220.lv - Nekvalitatīvs prece

Nekvalitatīvs prece Iegādājos tvaika nosūcēju interneta veikalā 220.Spuldzīte ir izdegusi,arī slēdzis,ar ko ieslēdz gaismu,nedarbojās.Spuldzīti mēs nomainījām un arī slēdzīti salabojām paši.It kā sīkums,bet vai pašiem būtu jālabo jauna prece?Un vai šāda iemesla dēļ manbūtu izdevīgi sūtīt preci atpakaļ?Protams,ka šeit vairs preces nepirkšu un arī citiem ieteikšu to nedarīt!

1a.lv - akcijas

akcijas Pirms pērc akcijas preci , nepaslinko un pārbaudi, citur būs lētāk. Vēl ne reizi neesmu kļūdījusies viņu akcijās. Citur patiešam ir vēl lētāk!!!!

www.2u.lv - Nekvalitatīva prece

Nekvalitatīva prece 2u.lv veikals pārdod lietotas, apskrāpētas preces.

1a.lv - 1a / tomtom auto navigācija

1a / tomtom auto navigācija Atsaucu šo sūdzību, jo internetveikala 1a nodaļas vadītāja atrisināja pr0blēmu un prece tuvākā laikā tiks samainīta. Laikam tomēr šis veikals nav slikts, ja cenšas labot savas kļūdas un kompensēt klientam nodarīto kaitējumu.

Fancy - Preces piegāde

Uzmanieties iepērkoties šajā interneta veikalā. Pasūti preci - gaidi viasmaz 2 nedēļas, sūtījums nepilnīgs (trūkst nopirktās preces), uz e-pastu neatbild, izskatās viss vienlaga. Izmanto pasta pakalpojumus, kuri ir pilnīgi garām.

Moblive.lv - Neuzķeraties!

Neuzķeraties! NEIEKRĪTAT!!! Iegādājos SIA „VIVA TRADE”, LV 40103479761, Interneta veikals „Moblive.lv” pēc adreses Maskavas iela 261 - 404 kab telefonu. Ātri vien izrādījās ka tas nav paredzēts lietošanai Baltijas valstīs. Pārdevēji uzreiz izlikās par beigtiem. Ir dabūts telefona tehniskais slēdziens, dokumenti iesniegti patērētāju tiesību aizsardzības centrā, pārdevējs neatbild ne uz e-pastiem, ne telefona zvaniem. PAZAUDĒTA NAUDA, LAIKS un GARASTĀVOKLIS!!!

Neoshop.lv - Slikts serviss

Jau vairākus mēnešus pasūtu preci. Biju apmierināta pa lielam ar servisu, taču saskāros ar vairākām nepilnībām, tieši pasūtīšanas sakarā. Pasūtījumu veicu caur zvanu, laicīgi, kad man to vajadzēja (gandrīz katru mēnesi), pa telefonu vienmēr teica, ka uzzinās, vai prece ir noliktavā un atzvanīs. Apmēram 50 % gadījumu, neatzvanīja, pazvanīja tikai pēc vairākām dienām, kad prece tika atvesta uz noliktavu. Labi, tam varbūt nebija tik lielas nozīmes. Preci izņemt var normāli, arī tur nav nekāda...

www.220.lv - Putekļu sūcējs

Putekļu sūcējs Nopirkām uz akciju putekļu sūcēju ar mazgāšanas iespējām. Vakarā pirmo reizi izsūknējām, lai izmēģinātu. Nākošajā dienā vēlējāmies izmēģināt, kā strādā. Pēc ilgas skatīšanās tik sapratām, ka tas nav īstais. Tāds pats putekļu sūcējs, tikai bez mazgāšanas efekta. Protams uzreiz tika zvanīts, prasīja bildes pārbaudei, sāka brukt virsū, ka nedrīkstēja ar viņu sūkt, ja nav pareizais. Katru dienu nācās zvanīties, kas tad notiks, jo vēlējāmies īsto. Nācās sūtīt otreiz bildes, jo apgalvoja, ka īstai...

buyok.lv - Neuzraujaties

Neuzraujaties Janvāra sākumā pasūtiju, kkādu grīdas mazgājamo robotu. Piegāde bija diezgan ātra, tur viņiem cepure nost.Izpakoju, un sapratu ka esmu nopircis pēdējo sūdu, kurš pilnībā neatbilst fotogrāfijai un savu funkciju nekādi nepilda.Ko viņš dara?-viņš pārstumj putekļus no viena stūra uz otru un tas arī viss.Ieejot viņu mājas lapā aizpildiju formu preces atgriešanai, līdz šim tā arī atbildi neesmu saņēmis.Telefons, kas tur ir norādīts ir Lietuvas, zvanu uz turieni neviens neceļ, sūtu sms nevien...

Dataleks - Pilnīga avārija klientu apkalpošanā!

Pilnīga avārija klientu apkalpošanā! Iegādājos preci no Dataleks.lv (SIA SpringStore) :( ... labāk to nebūtu darījis!!! ...komunikācija un attieksme pret klientu ārpus jebkura saprāta robežām, latviešu valodā man tā arī nesanāc apakomunicēt ne reiuzi... lietošanas pamaācības ir mana problēma, un problēmu risinājumi vispār nepastāv... salikās ka nokļuvis padomju savienībā.... varu tikai ieteikt iet garām šim ŠARAŠKINA kantorim!!!