www.sudzibas.lv Oļegs Stols Krāpnieki ar daudz internetveikalu lapām

Oļegs Stols - Krāpnieki ar daudz internetveikalu lapām

Krāpnieks Oļegs Stols, personas kods 110881-10224, tiks atrasts un bargi sodīts par savām krāpniecībām.
Oļegs Stols un viņa SIA Kompsist sataisītas vairāk kā 5 internetveikalu mājaslapas, kas nevis tirgo preces, bet prasa priekšapmaksu un nemaz neplāno preci piegādāt.
Tiko 15.augustā shēmotājs savu Kompsist pārrakstījis uz baltkrievu bomzeni Sviatlana Kurnevich, dzimšanas datums: 07.08.1969., Pase, Nr. MC2235365, izdošanas datums: 28.04.2011., Baltkrievijas Republika.
Deģenerāts Oļegs Stols juridiskās adreses reģistrējis:
Lielā Dārza iela 3 - 15, Daugavpils

Tā pat ne īpaši gudrā Natālija Rinķeviča, personas kods 280275-10217, pārdeva savu SIA NR Group Uladzimir Piatrovich, dzimšanas datums: 26.05.1970
Daugavpils, Viestura iela 86

Shēma skaidra. Krāpnieks meklē muļķus uz kā vārda piereģistrēt jaunu SIA, piekrāpt cilvēkus un pārdot SIA kādam kreisajam baltkrievam.

Gan jau ir vēl daudz tādi paši gadījumi pēc tādas pašas shēmas.
Visdrīzāk tas kas to dara rīkojas pēc ģenerālpilnvaras un visi dati ir dabūjami UR.LV

Policijai varētu būt ļoti viegla lieta ko atšķetināt- ja vajag, tad varu palīdzēt bez maksas!

B

D Dinosaur 21.08.2017

Šī cilvēka e-veikals Mobilcom.lv neatgriež naudu par nepiegādāto preci. Ja Jūz ziniet kā palidzēt atgriest naudu, lūdzu uzrakstiet man uz [slēpt]@gmail.com

I i-netmail 27.09.2017

Они открыли новый магазин!