www.sudzibas.lv 4pc.lv Naudas neatgriešana

4pc.lv - Naudas neatgriešana

Labdien! Gribu visus brīdināt par interneta veikala http://4pc.lv rīcību. Es 20.jūlijā pasūtīju preci,
kuru apmaksāju 21.jūlijā. Biju domājusi ar pasūtīto preci patīkami pārsteigt draugu jubilejā. Ilgstoši gaidīju preci, nesagaidīju. Notika e-pasta sarakste ar interneta
veikala darbiniekiem viņu norādītajā e-pastā, kurā viņi visu laiku informēja, ka prece būs, jāpagaida.
Tā kā preci tik un tā nepiegādāja norunātajā laikā, no preces atteicos un lūdzu man atgriezt
samaksāto naudu. E-pasta vēstulē darbinieki prasīja viņiem nosūtīt iesniegumu. Es nosūtīju
iesniegumu 3.augustā un pievienoju maksājuma uzdevumu par samaksāto preci. Tajā pat dienā
saņēmu e-pasta vēstuli, ka mans iesniegums ir saņemts un nodots grāmatvedībai. Naudas
atgriešanas process tikšot pabeigts sākot no trīs līdz desmit darba dienu laikā.
Līdz šim laikam nauda nav atgriezta. Sazvanīt veikala darbiniekus neizdodas, neatbild uz tālruņa
zvaniem. Pēdējā e-pasta vēstulē 15.augustā viņi man rakstīja, ka „Naudas atgriešana ir plānota līdz šīs nedēļas beigām. (17.08.2017.dienas beigās)”.Protams, meli, naudu nesagaidīju.
Pirmdien (21.augustā) aizsūtīju atkārtotu e-pasta vēstuli ar lūgumu atgriezt naudu.
Līdz pat šai dienai savu naudu 38,67 euro neesmu saņēmusi. Esiet uzmanīgi, jo var sanākt, ka
nesaņemsiet ne preci, ne savu naudu. Faktiski sanāk, ka es interneta veikalam esmu uzdāvinājusi
savu naudu vai aizdevusi! 24.augustā man piezvanīja kāds interneta veikala darbinieks un paziņoja, ka savu naudu es saņemšu rītdien. Pat neatvainojās, ka ilgstošu laiku par mani izņirgājās, te solot, ka prece būs jāpagaida, te atkal informējot, ka nauda būs, jāpagaida. Ar tādu nelietību es saskāros pirmo reizi.

M Martins Titomers 13.09.2017
krapšana

Samaksāju 500e par televizoru un viņi nereaģē vairs nemaz..