www.sudzibas.lv 4pc.lv slikts serviss

4pc.lv - slikts serviss

Info par patērētāja tiesībām.
Ja pārdevējs nav piegādājis preci
Kad pirkums interneta lapā ir izdarīts, tad tirgotāja pienākumus ir no šī brīža pasūtījumu izpildīt 30 dienu laikā. Izņēmums ir tikai gadījums, ja patērētājs ar tirgotāju skaidri un abām pusēm nepārprotami vienojušies, ka izpildes termiņš būs cits – tad pārdevēja pienākums ir piegādāt preci līdz šim termiņam.

Ja interneta veikals preci nav piegādājis noteiktajā termiņā, patērētājam ir tiesības prasīt, lai tas preci piegādā papildu termiņā.

Tomēr, ja patērētājs preci nesaņem noteiktajā termiņā un preces saņemšana vairs nav aktuāla, tad patērētājam ir tiesības uzreiz vienpusēji atkāpties no līguma un pasūtījumu atteikt. Līguma laušanas gadījumā interneta veikala pienākums ir bez nepamatotas kavēšanās atmaksāt visas saskaņā ar līgumu samaksātās summas. Interneta veikals nevar uzstāt, lai patērētājs pieņemtu ar novēlošanos piegādātu preci un par to samaksātu.

U

Komentāri (1)

Работяга 03.10.2017

Jus labi nostudejat likumus, atliek tikai atgriezt naudu..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes