www.sudzibas.lv 4pc.lv Krāpšana

Atrisināta4pc.lv - Krāpšana

Interneta veikals neatgriež pārskaitītos naudas līdzekļus par pasūtījumu, kurš tika atsaukts, jo netika prece piegādāta laikā. 27.07.2017 uzrakstīju iesniegumu, kurā lūdzu atgriezt naudu. Ir pagājušas 10 darba dienas, bet tā arī neesmu saņēmis savu naudu atpakaļ. Uz maniem e-pastiem un zvaniem neviens neatbild.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta BilsB 25.08.2017

Šodien (25.08.2017) nauda tika atgriezta. Bija nepieciešams mēnesis, neskaitāmi zvani un e-pasti, lai šo sasniegtu. Pēc visas komunikācijas varu izteikt minējumu, ka uzņēmuma PAMATMĒRĶIS nav apkrāpt klientu. Drīzāk tas ir neefektīvs ar sliktām pārvaldības metodēm.

PTAC iesniegumu neatsaukšu, lai uzņēmums taisnojās...

B

Ventilators 15.08.2017

Zem SIA VIVA TRADE ir rigashop; moblive un 4pc veikals. Ja nevari atrast viņu fiziski norādītajā faktiskā adresē, vari mēģināt vecajā faktiskajā adresē Maskavas ielā 261.