www.sudzibas.lv 4pc.lv Krāpšana

AtrisinātaVIVA Latvia SIA - Krāpšana

Iegādātā prece RigaShop interneta veikalā saplīsa.
Nogādāju norādītajā servisā, kur pēc 1 mēneša paziņoja, ka nav iespējams salabot.
Iedeva aktu, ar kuru jāgriežas pie pārdevēja, kas atgriezīšot naudu.
Naudu tā arī neviens neatgrieza.
Prece uz rokām vairs nav- palika servisā.
Uz e-pastiem neviens neatbild.
Uz telefona zvaniem neviens neatbild.

Nepērciet neko RigaShop, 4pc, moblive veikalos un jebkur, kur redzat SIA VIVA LATVIA vai VIVA TRADE nosaukumus!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Artis 25.10.2017

Mana sūdzība pēc būtības ir atrisināta.
Minētais serviss SNG Group situācijā nav iesaistīts, tāpēc viņus pieminēt sūdzībā nav nepieciešams. Pat vēl vairāk. SNG Group nāks man pretī un segs izdevumus no savas puses. Kā var informāciju par viņiem izņemt? Kā es to varu izdarīt?

Ventilators 24.10.2017

Par ko serviss vainīgs?
Ka preci paturēja un iedeva aktu?

Ja nav nekas tāds piedzīvots, tad pateikšu, ka tev vēl paveicies, ka ticis pie akta un vari dabūt naudu vai līdzvērtīgu preci (jaunu). Tā ir normāla prakse un labāk nekā servisota prece.
Sūdīgi, ka tas laikam nebūs iespējams dēļ interneta veikala samniekiem. Jo viņi nekomunicē ar klientiem!

SNG serviss te ņepričom.

A Artis 25.10.2017

Mana sūdzība pēc būtības ir atrisināta.

Ventilators 24.10.2017

Raksti PTAC sūdzību un nekavèjies kamēr atkal SIA nav nomainījies

A Artis 24.10.2017

PTAC iesniegums jau nosūtīts. Viva Trade jau vasarā PTAC uzlicis 15000 € sodu. Tad viens no valdes ir it kā atlaists un tūlīt tapis arī Viva Latvia. Tāda shēma. Tur čaļi ar biezu ādu shēmo. Serviss arī uz vienu roku.

M man 25.10.2017

Cien, Arti!

Ja Jūs vēlaties, lai sūdzība tiktu izņemta, lūdzu sazināties personīgi, mājas lapā labajā pusē palīdzība, un sazinies ar sudzibas.lv atbalsta dienestu, nosūtīt iekopētu Jūsu sūdzības linku.

Ar cieņu,

M Mārcis Čakste 28.10.2017

tā jau notiek ka pērk figńu pa lēto grib ietaupīt pist kapeiku ... dabūji ko esi pelnījis :D pērk sūdu pa lēto un kunkst ..

A Artis 30.10.2017

Jā. Tev taisnība. Tas ir tāpat kā pirkt pa lēto vecu BMW Rumbulā, kas noklājas uz vairākiem tūkstošiem eiro. No kļūdām mācamies. Cits iekrīt uz 120€ (es), kāds cits uz dažiem tūkstošiem... ;)

M Mārcis Čakste 31.10.2017

zato man tagad labāks par jaunu a tev -120 eur .. es nerausu par to cik maksā varu atłauties saremontēt :D vienkārši tēma boja ka jāizbairas no rumbulas plačiem tur ńipričom tas ka tas ir bmw tas pats atoecas uz jebkuru auto :D

A Artis 31.10.2017

Tu kā mazs bērns- nevari rimties. Palasi manu sūdzību līdz galam. Tā ir atrisināta, atšķirībā no tavējās. Nav nekādu -120€

M Mārcis Čakste 31.10.2017

taagan ir nav ko ar logiem ciiniities ... vienkārši turi muri un nepiegružo citu tpopilis ja tev nav nekas sakarigs ko pateikt .. kautko graapstas murgo un vel māci kā ir pareizi :D virnalga tev sūfigs ventilātors :D

A Artis 31.10.2017

Ai, gramatika, gramatika!
Skolā tā man nepatika...

M Mārcis Čakste 31.10.2017

ventilātor pagriezies un ej izventilējies ..