www.sudzibas.lv 4pc.lv Iespējama krāpšana

Atrisināta4pc.lv - Iespējama krāpšana

Liekas, ka www.4pc.lv ir krāpnieciska iestāde un tāpat kā citiem jūlijā arī man ir pagājis vairāk kā mēnesis un solīto piegādi maksimums 13 darba dienu laikā, pēc mēneša vēl jo projām nav notikusi. Vēl pirms nedēļas tika solīts, ka nedēļas laikā būs, kas arī izrādījās nav patiesība. Paskatījos VID mājas lapā un no jūlija viņiem sāk rādīties kavējumi nodokļu maksājumos, tā kā izskatās, ka kantoris ir "nodzīvojies".

Līdz nedēļas nogalei nekā nebūs, būs jāvēršas polcijā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Guntars 11.08.2017

Prece šodien tomēr tika piegādāta.

G

L Linda Upmale 14.08.2017

Kā Jūs atrisinājāt? Mums joprojām neizdodas kopš 27.06.2017.!

G Guntars 14.08.2017

Visur kur rakstīju (salidzini.lv, kurpirkt.lv, rakstīju arī viņiem) un beigās atsūtīja. Iespējams tiešām vnk nespēja plānot piegādes termiņus. Viena prece vēl tika solīta, ka būs šonedēļ, bet tā kā tā ir salīdzinoši mazvērtīga, tad šausmīgi par to neuztraucos.

L Linda Upmale 14.08.2017

Nu nedomāju vis. Palasot citu cilvēku negatīvo pieredzi - viņiem pat standarta frāzes nemainās - vārds vārdā visiem raksta vienu un to pašu! Mēs samaksājām 27.06. Par preci bija norāde,ka IR NOLIKTAVĀ. Gaidījām ilgi un pacietīgi. Bet nu jau jebkuri pacietības mēri ir izsmelti. Bet Jums atsūtīja ko - preci vai naudu?

G Guntars 14.08.2017

Preci