www.sudzibas.lv 4pc.lv Krāpšana

4pc.lv - Krāpšana

Pasūtīju planšeti 4pc. Solīja, ka 2-3 darba dienu laikā būs. Gaidīju 10 dienas, ne planšetes, ne kāda ziņa par to, ka pasūtījums kavēsies. Zvanìju, teica, ka esot izsūtīta,bet nekā. Zvanu atkal- jau esot pakomātā.Meli! Atkal zvanu, neesot pat noliktavā, gaida no nez kurienes.Naudu atpakaļ nesūta.Solīja, ka būs 10 dienu laikā,bet nekā,vajagot iesniegumu. Gaidu 10 dienas, naudas nav. Atkal zvanu, vajagot vārdu, uzvārdu, konta nr.un summu (itkā to viņi jau nezinātu)...gaidu atkal 10 dienas, naudas nav! Atkal zvanu,neesot personas kods,naudu nevarot pārsūtīt...Nu piz####,ko vēl izdomās!? Divus mēnešus ne prece, ne nauda. Visticamāk naudas arī nebūs un tā nebija maza summa. Saku, ka būs iesniegums polocijā-Darat ko gribat, tā ir jùsu izvēle...KRĀPNIECĪBA! ZAGĻI! Un plus uz telefona zvanizvaniem stundām ilgi neatbild...

Dainis 22.08.2017

Pēdējā laikā aizdomīgi daudz sūdzību par viņiem, laikam taisās uz maksātnespēju.

J Jānis 22.08.2017

Tieši šī iemesla dēļ, nekad, nevienam ineta veikalam nemaksāju avansā! Tikai pēc preces saņemšanas un pārbaudīšanas. Ja nepiekrīt pasūtīt preci ar pēcapmaksu, tad lai iet ieskrieties!