Reitings Tirdzniecība

BBFactory.lv
Moonlight
Elija KA

Nelda Bolderaja -

es ar savu 7 meneshus veco berninju,kurs protams gulj ratinos iegajam veikala Nelda,kas atrodas Bolderaja. Velak mes velejamies iegriezties Neldas kafejnica,kur ljoti biezi sez maminjas ar berniem un ratiem.Kad attaisijam durvis,pie mums tudalj pieskreja apkopeja un paaugstinaataa toni(blaujot) teica,lai mes vacamies ara,jo ratu riteni ir netiri no sniega.Tapat vinja visu apmekletaju klatbutne mums piedraudeja,ja mes neaiziesim,tad vinja izsauks apsardzi-es biju soka!!!! tas tacu ir vinjas darbs-mazgat gridu....

Saulīte -

eta Saulite voobse... Prodavci, rabo4ie kotorie tam rabotajut ne s4itajutsa s klientami... U prodovca sprositj ni4ego nelza..!! a esli sprosish to prodavec s nedovolnim licom posmotrit ka na duru...!!!! ja oo4enj proshu prijatj meri....

Nelda -

V mesto togo chto bi plakat'sja soobschajte v VID informaciju po telefonu doverija 7323438, soobschite o faktah obveshivanija, ukazhite cheki, provedut kontrolniju zakupku i esli eto vse pravda budet shtraf. Chem bol'she signbalov - tem bol'she eto dostaet, i dal'she bol'she.......

100% Sports -

He he, tur jakas karājas un pusei no tām nav pogu! Un otrai pusei pogas vienkārši knapi turās, tīlīt nokritīs! Kad pateicām pārdevējai- smaidiņš va visu rožu- "Hi hīīī, jā, tā ir" bļja, "Bet mēs tās pogas klāt nešūsim!" Draugs gribēja nopirkt cimdus, bet nebija klāt cenu zīmes. Tak viņam nācās nostāvēt apaļu pusstundu veikalā, kamēr pārdevēji uzmeklēja to cenu un beidzot varēja arī samaksāt! Viss skaidrs par viņiem!

Laima -

Laimas veikalā, kur tirgo saldumus - Agenskalnā tik pretīgas vecenes pārdevējas, ņirgājas par klientiem, kasa savus netīros sataukojušos matus virs piparkūkām, nesaprot latviski.Īsi un konkrēti...

Dino Zoo -

regulāri iepērkos Dinozoo veikalos man ļoti patīk apkapošana un serviss.Liels paldie meitenēm!

seiko -

vot reshila kupit` 4asi muzhu v podarok zaxozhu v magazin na ul.Terbatas a tam devo4ki takie "privetlivie" odna osmatrivaet s nog do golovi vtoraja po telefonu li4nie problemi reshaet stojala ja stojala nu xot` bi kto ko mne podoshel uzhas !!!!Na Kr.Barona tozhe samoe mne dazhe ne smogli raskazat` pro tovar nu razve tak mozhno!!!! kuda tol`ko na4al`stvo smotrit!!!Ja tozhe rabotaju v torgovle no pro svoj tovar vsje znaju.ja zhe prosto sprosila raskazat` pro interesujuzhuju menja model` pomoemu ni4ego sloznogo-PRIMITE MERI!!!

Steylebiat -

Vot rabotala v etoj dibilnoj firme,rabotala po4ti god.Vsegda vse delala,otnosilasj k rabote horo6o,nu vot kogda skazala i napisala zajevlenije ob uhode to dibilka bugalter OLGA zaplatila ne tak kak nado,nadurili kak durakov kakih to.Nikogda ne ustraivaetesj tuda nadurat e6e kak,rabotaje6 rabotaje6 a oni vzamen ni4ego.DURA OLGA -BUGALTER,DA I VSE ONI TAM TAKIJE.

Dino Zoo -

vcera pokupala korm v Dino Origo,eto odin iz teh magazinov v kotorij prijatno voiti,ocen prijatnii i kvalificirovanii prodavci,molodci !

CityMarket -

Jau 4.reizi man nepareizi uzliek zimiti pie gatavas partikas Spicee. Kjipa gribu pirkt vienu, bet pardeveja uzliek citu. Piemers: grikju vietaa nosver it kaa lazanju. Kad ieraugu- no pardevejam nekadas atvainososanas neesu sanjemis. Besii, tas atkartojas visu laiku!

Latvijas Balzams -

PāRDVēJA STRāDā PAR V170 LS. 13 STUNDAS,DAROT RIJU CILVēKU DARBU

J Janis 09.02.2007
Komentāri 2 Tirdzniecība

T Market -

T-Marketaa Briiviibas 310 nekas na taa,kaa tam tur buutu jaabuut.Cenas nav savaa vietaa,tad cena neatbilst tam,ko tu redzi pie kases.Ja kaads var man paliidzeet,tad luudzu pasakiet,kur var dabuut kaadu telefonu,vai mailu,pa kuru suudzeeties par veikalu darbiibu.

ELKOR -

Veikali kuros spar apkalpi straada 30-40 gadiigi nelaipni, "muzhlani"', no kiriem labi, ja kaads maak runaat latviski.

ELKOR -

Acīmredzot elkora vadība šīs atsauksmes nelasa un neveic darbu ar personālu, sākot jau no atlases. Savulaik arī pats nodarbojos ar elektropreču tirdzniecību un pamatoti uzskatu, ka tirgotājam jāpiedāvā arī palīgmateriāli, kas nepieciešami dotajām precēm, piem. filtri putekļusūcējiem, toneri un kārtridži printeriem un kopētājiem utt.. Elkors aizraujas tikai ar

Latbema -

SIA"LATBEMA"-poslednee mesto,gde mozno rabotatj.Hozjain-crazy,va mpir,4utj 4to-oblozit matom,uvoljnjajut ne platja zarplatu.Rabotatj nado,kak robotu.

M Maks- 29.01.2007
Komentāri 2 Tirdzniecība

SUBARU CENTRS -

SUBARU CENTRS (Partner Motors brivibas iela) konkreti sucko, biju aizbraucis parbaudit bremzes, jo skita, ka kautkas nav kartiba, dzeki nomainija gultni un pie reizes norava galvu bremzu diska stiprinosajai skruvei, pec 2-3 kilometriem, masina saka nezeligi lekat, griezu atpakal uz servici, tjipa lai sataisa lidz galam, kautko pusdienu cakareja un teica ka viss bus oki, patiesam, kads 30 km viss bija ok. Aizbraucu uz citu servisu, kur ari so lietu atklaja. Loti neiesaku so iestadi dargi un nekvalitativi, agrak domaju, ka maksaju vairak, jo sanemu labaku servisu, tacu ta

- -- 29.01.2007
Komentāri 1 Tirdzniecība

T Market -

Magazin "T-MARKET" na ulice Maskavas 256-dermo polnoe!Durjat narod.Na mnogih tovarah nakleina naklejka "Akcija!",kogda podhodish platitj k kasse vijasnjaetsa (v ocenj gruboj forme),chto akciji net,pri etom na vas smotrjat kak na idiota i ne mogut ponjatj,neuzeli eti tak principialno dla vas.Osobie pretenzii k prodavshice Olge Filipovoj.Eta zirnaja krisa dumaet,chto ona grafinja.Hochu skazatj tebe odno:esli u tebja ne hvataet uma rabotatj v bolee solidnom meste-togda sidi za svoej kassoj i ne vjakaj.I ne nado smotretj na ljudej s visoka.

Stockman -

Tas ir kautkas šokējošs. Stockman ir viens no maniem mīļākajiem veikaliem un kārtējo reizi es tur gāju iepirkties. Gribēju nopirkt sev jaunu cepuri. Piegāju pie cepuru stenda un sāku piemērīt, apmēram pēc minūtes no stūra izpeldēja apsargs (apm.18 gadus jauns) - puišelis un stāv un skatās ko es daru! Es secināju, ka neviena no cepurēm man tomēr nepiestāv un gāju uz smaržu nodaļu paskatīties smaržas(Versace) uzpūtu uz rokas lai iestāvētos un lai secinātu vai pirkt vai nepirkt. Kad gāju tas pat...

ELKOR - Pārdevēji smird pēc sastāvējušiem sviedriem

Pārdevēji smird pēc sastāvējušiem sviedriem Vīriešu kārtas pārdevējiem veikalos elkor nav iespējams stāvēt blakus. Tie briesmīgi smird pēc sastāvējušiem sviedriem. Kad aprunāju šo jautājumu ar cilvēku, kas strādā citā veikalā, man paskaidroja, ka, acīmredzot, darba krekls ir izsniegts tikai vienā eksemplārā un to nevar paspēt izmazgāt un izžāvēt līdz nākamajai dienai. Muļķības. kreklu var izmazgāt, izžāvēt un izgludināt stundas laikā. Gribu atgādināt zēniem no elkora, kas to vien dara kā pavada darba laiku savā priekā gan kniebjot pakaļā savām kolēģēm pircēju klātbūtnē, gan dirnot internetā, ka veca zirga smaka sen nav modē.