www.sudzibas.lv HB Hairshop internet store costumer service - zem katras kritikas

HB Hairshop internet store - costumer service - zem katras kritikas

Sveiki, ļaudis,
Brīdinu, lai neviens neiekrīt un neiepērkās šajā veikalā. Cenas, protams, ir izliktas ļoti intriģējošas, taču - costumer service (klientu apkalpošanas līmenis) ir zem katras kritikas. Pasūtījumu izdarīju 26. novembrī, tika atsūtīts teksts - prece izsūtīta, paldies par sadarbību, gaidieit kurjeru no UPS 3-5 dienu laikā. Paiet noteiktais laiks, rakstu e-pastu - nekādas reakcijas. Pēc 3 dienām atbilde - the package is on your way (paciņa ir ceļā). Prasu, vai var atsūtīt tracking number - numuru, ar kuru var izsekot pakas gaitu, ja sutīts ar ups vai citu kompāniju. Atkal atbilde pēc 3 dienām - izrādās, pēc 10 dienu ilgas ņemsanās, preci tikai tagad izsutīta! Ar to jau vēl viss nebeidzās. Viss pienāca pēc 3 nedēļām - sliktā stāvoklī, iztecējusi, saķepusi, vārdu sakot nelietojama. Pasaudzējiet sevi un savus maciņus, neiepērcieties šeit!

V