Līgatnes Vīna Darītava

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Līgatnes Vīna Darītava - Sūdzības un atsauksmes

Līgatnes Vīna Darītava - Neštirī

Neštirī Tātad, ar ko lai sāk. Līgatnes vīns nav pat pocentu tuvu tam, ko viņi propogandē. Manuprāt darbinieki paši, atstrēbj labumu in klientiem atstāj komisijas šmigu. Pats personīgi kā rūdīts pļāgurs to nevaru apgalvot, bet tikko apgalvoju, tāpēc varu. Katrā ziņā vajadzētu sākt petīciju, par Līgatnes vīna liberāciju globālā apjomā. Citādi es sūdzēšos.

Līgatnes Vīna Darītava Un Karošu Darbnīca - Koku iznīdēšana

Koku iznīdēšana Līgatnes vīna darītavas un karošu darbnīcas īpašnieks AINĀRS VANAGS, kurš savā mājas lapā skaisti raksta un reklamē kā ir jāmīl daba un jāsargā koki, pats apzināti apber koku saknes ar sāli lai tie nonīktu, kā arī nespēj sakopt sava īpašuma robežu-visi apzāģētie zari ir samesti grāvī un izveidots dabas haoss. Cilvēkiem ir jāzin kādu "dabas mīļotāju" viņi atbalsta apmeklējot un sūtot skolēnus uz viņa iestādi!