Orkla confectionery & snacks

SIA „Orkla Confectionery & Snacks Latvija”
www.orkla.lv
Kategorija: Tirdzniecība
Sociālie tīkli:

Orkla confectionery & snacks - Sūdzības un atsauksmes

Orkla confectionery & snacks - RIMI / Sarkana Magone

RIMI / Sarkana Magone Stacijas laukums. Šodien nopirku pēc gadiem Sarkana Magone. Sagribejas. Atveru, cietas ka kiegeli, šokolade jau balta palikusi, vai ta ir pelejums vai kas. Veders sap tagad. : ( tavu maati... Perku speciāli Latvijas produktus, ar ceribu ka nav kkada ievesta radība no citurienes. Ka var uzticeties šeit kadam, ja vienmer ir kads šeit kurs tev centisies iesmeret kaut ko lai tik notorgotu vecu preci. Kauns. Rimi centrāla stacija, pārbaudiet taču produkciju. Atveriet vienu konfekti un paskatātie...

Orkla Confectionery & Snacks Latvija SIA - Iekšējā kārtība.

Iekšējā kārtība. Sveicināti tautieśi! Biju pārliecināta ka ražotne ir latviska vide bet ko jūs visi runā krieviski ja esi latvietis saprotams tev nav ilgs strādāšanas laiks vienkārši izēdis. € vergu bet strādāt vajag par pieciem krievu tante kura tur strādā 15. G skala balsī strādājam str... Stāvi kājas sēdēt nedrīkst padzerties nelauj utt bēdīga iestāde neiesaku.

Orkla confectionery & snacks - Nepieņema darba vietā

Nepieņema darba vietā Nav pieņēmuši ražošanā, it kā sakarā ar zemu augumu. Tomēr tas nevar būt galvenais iemesls, jo tur jau vairākus gadus strada mana mamma, bet mums augums ir gandrīz vienāds. Ir zināms, ka ņem uz darbu arī tos, kas ir zem 150 cm. Plus šajā gadījumā oficiāli augums netiek ņemts vērā, kad cilvēkus pieņēm darbā. Kopumā situācija izskatas divaini. Par ko nepieņēma - nav saprotams:

Selga/ cepumi “Cirks” - Nereālistiski attēloti dzīvnieki

Nereālistiski attēloti dzīvnieki Iepakojumā atrodami vismaz 10 dažādi dzīvnieki, kuri attēloti absolūti neproporcionāli. Kā bruņurupucis var būt tik pat liels kā zilonis? ! Vai lauva tādā pašā izmērā kā tas pats zilonis? Un es labāk nemaz nesākšu runāt par šo dzīvnieku tiesībām! Saskaņā ar latvijas republikas likumdošanu, dzīvnieku izmantošana cirka izrādēs ir likumiski aizliegta, līdz ar to, uzraksts “cirks” ir aplams un māca mūsu bērniem nepareizas vērtības. Es esmu par šo cepumu tūlītēju atsaukšanu un liegumu atrasties veikalu plauktos, līdz tiks novērstas šīs nepilnības!

Orkla confectionery & snacks - nežēligs darbs par smieklīgo samaksu

nežēligs darbs par smieklīgo samaksu Lai Dievs Jūs pasadga tikt šajā sūdu kantorī pie šiem žīdveidīgiem kapeikpisējiem. Tur tagad par 360€ mēnesī strādā vien bezajumtnieki un cietumnieki. Liek strādāt 240 un vairāk stundas. Tik nenormāli smags darbs, ka pensionāres tur regulâri mirst pie konvejiera. Lai ir nolādēts šis fimas saimnieks un visi viņa pēcnācēji!

Orkla confectionery & snacks - Attieksme pret stradniekiem

Attieksme pret stradniekiem Bijuša Latfood priekšniecība atlaiž no darba pēc baumām, nebrīdinot darbinieku, jauna meistare sastāda uz visiem dosjē, izklausa 1 cilvēk. viedokli, var ziņot par visu gan konfed. gan anonimitāti, atgriežas 1937 g, darba atmosfēra šausmīga un darba apstākļi arī nedod dievs,atlaiž visus vecus darbiniekus bez pamatojuma!!!

Ro Ronijs 14.04.2016
Komentāri 1 Ražošana

Selga -

SELGA vmeste razigrivajut 10000LS. Jesli oni s pachki navarivajutsa chistimi (vichet plati rabotnikam, zatrat na skladi-pomesenija, dostavok i prochej h.) daze 10 santim poschitajte skolko im nado prodat (v to vremja rabotat za besplatno )chtobi nakopit takoj fond. 100000 pachek (MINIMUM) a Cena 35 santim. Sami podumajte kak vas razvodit! Poslem selgu nafig! Davajte pit moloko i kushat frukti!

Xx xx 05.12.2007
Komentāri 1 Skaistumkopšana