www.sudzibas.lv Orkla confectionery & snacks Darba intevija un maldinoši vārdi no intervētājiem

Orkla confectionery & snacks - Darba intevija un maldinoši vārdi no intervētājiem

Vēlējos pasūdzēties par vienu atgadījumu nevis no hr puses (tur viss kārtībā, atbildēja laicīgi un sakarīgi) , bet tieši no vadības puses.
Biju aizgājusi uz darba interviju vienā no šī uzņēmuma ražotnēm. Neteikšu kur tieši, bet viss ko varu pateikt ir, ka ir pagājuši gandrīz divi Mēneši no tā brīža kad bija intervija un viņi vēl joprojām meklē darbinieku tur (sludinājums atjaunots vai no jauna ielikts jau kādu trešo reizi) . Interesanti kāpēc viņi vēl joprojām nevar atrast darbinieku...
Tātad, aizeju uz interviju. Viss norit labi, runājam. Un tad ir jautājums - cik ātri jūs varat iegūt u/27 izziņu? Nezinu kā citi domās kas šo lasa, bet visi man paziņu lokā un arī citās darba intervijās hr speciālisti man piekrita, ka uzdot šādu jautājumu, ja ir šaubas vai darbinieku ņems vai neņems, nevajadzētu, jo tas maldina potenciālo darbinieku, ka ir ticis jau paņemts darbā un, jo ātrāk dabūs šo izziņu, jo ātrāk varēs uzsākt darba attiecības.
Tad nu es atbildu ka varu jau tajā pašā nedēļā dabūt kurā notika intervija. Maza piebilde - man ģimenes ārsts ir aptuveni 150-200 km no Rīgas. Kuru katru dienu es nebraucu tur kur man ir ģimenes ārsts. Labi, beidzas intervija un man pasaka, ka sazināsies ar mani nedēļas laikā.
Es nerakstītu sūdzību ja es tiktu pieņemta, tas ir loģiski. Bet sūdzību rakstu tāpēc, ka darba devējam ir jāpiedomā pie tā, kādus jautājumus uzdod, jo beigās es par velti aizbraucu pie ģimenes ārsta un lieki iztērēju naudu šai izziņai!

07.01.2024

Atbilde no Orkla confectionery & snacks Support Pārstāvja atbilde 10.01.2024

Labdien!

Pirmkārt, vēlamies atvainoties par radušos situāciju!
Paldies, ka dalījāties savā pieredzē. Ņemsim vērā Jūsu atgriezenisko saiti, lai nākotnē uzlabotu personāla atlases norisi un komunikāciju ar potenciālajiem darbiniekiem.

Ar cieņu,
“Orkla Latvija”

lašara, tev pat slotu nedrīst uzticēt, kur nu vel kādu atbildīgu darbu.

J jurčuks_punčuks 12.01.2024

un izskatās ka tevi mamma nav mīlējusi.

T Tukumnieks2023 13.01.2024

Izskatās ka tev vieta ir tikai krievijā kur visus izmanto ka gaļas mašīnu.

N Nu, kautkā tā 15.01.2024

Man draudzenei uz šo amatu bija 5! intervijas kārtas, kas ilga 2 mēnešus. Pēdējā kārtā tika uzdots jautājums - vai viņa protot SAP programmu? Un tikai tad atklājās, ka tas ir būtisks nosacījums. Bēdīgi, ka uzņēmumā labā roka nezina un nesaprot ko dara kreisā :(