Orkla Confectionery & Snacks Latvija SIA - Iekšējā kārtība.

Sveicināti tautieśi!
Biju pārliecināta ka ražotne ir latviska vide bet ko jūs visi runā krieviski ja esi latvietis saprotams tev nav ilgs strādāšanas laiks vienkārši izēdis.
€ vergu bet strādāt vajag par pieciem krievu tante kura tur strādā 15. G skala balsī strādājam str... Stāvi kājas sēdēt nedrīkst padzerties nelauj utt
bēdīga iestāde neiesaku.

K Kaspars Kāpostiņš 19.01.2019

SIA „Orkla Confectionery & Snacks Latvija”

What? 19.01.2019

Jums arī ar to latviešu valodu tā pašvaki, pēc teksta spriežot.

What? 19.01.2019

Es tad to saprotu.

V Viktorija Bronze 14.09.2019

Sia Orkla ir problemas ar higienu, pardod produkciju ar Tarpiem. Pielikumã Staburadzes Torte ko vakar iegadajos ar tarpiniem... Labu apettîti

O Otis 14.09.2019

Nomierinies ar to savu tārpu. Tik traki sāpētu, tad Bez Tabu aizsūtītu.

V Viktorija Bronze 14.09.2019

Pirmkart tas nav mans tarps, bet tarps kurs izlida no tortes Staburadze. Otrkart ta ir internetąvietinė kura cilvěki dallas ar briesmigo informacija.
Slavenibu nemekleju, tapěc bez tabu mani neinteresé, ką arî man nav laiką.
Vispar uzskatu ką Júsu komentarą ir nevietâ, kas Jūs tads esiet lai mãcît mani ko darît.
Jaa man sãp un loti pretigii bija ieraudzit tarpu skîvî, man sãp kadu produkciju pãrdod!
Ediet tãrpus un esiet laimîgs.
Savukart normaliem cilvekiem mans posts palidzes izvairîties no briesmîgas produkcijas iegades!

D Dace Koltova 14.09.2019

Un ko interesanti dara PVD? Vai tad tiešam nevar sakartot visas šīs šausmas?Katrā ražotnē var kas gadīties bet nu pateretajiem no ta nav jacieš!