Orkla confectionery & snacks - Nepieņema darba vietā

Nav pieņēmuši ražošanā, it kā sakarā ar zemu augumu.
Tomēr tas nevar būt galvenais iemesls, jo tur jau vairākus gadus strada mana mamma, bet mums augums ir gandrīz vienāds. Ir zināms, ka ņem uz darbu arī tos, kas ir zem 150 cm. Plus šajā gadījumā oficiāli augums netiek ņemts vērā, kad cilvēkus pieņēm darbā. Kopumā situācija izskatas divaini.
Par ko nepieņēma - nav saprotams:

V

Sigita Bronze 26.06.2018

opā - šeit vari vērsties tiesā :D paies apmēram4-6 mēneši bet pāris tūkstošus samaksās:D

Dainis 27.06.2018

Interesanti ir tas, ka tur ņem darbā visus, kas darba intervijas laikā ir spējīgi kājās nostāvēt, tad rodas loģisks jautājums, kas jūsu paskatā vai uzvedībā ir tāds, ka jums atteica.

A alfredskucieris 27.06.2018

Sveicināti, esmu slima žurka vārdā Daiņels, kurš vienmēr ieņem jebkurai sūdzībai opozīciju, kaut pats apzinās ka raksta muļķības.

T TeaMachine^^ 29.06.2018

Я туда слала CV ещё очень давно, но мне оттуда даже не позвонили. Потом объявление удалили, а потом через пару недель оно появилось снова. Они скорее всего делают типа конкурс, заранее зная , что возьмут сына подруги, а потом благополучно удаляют объявления. Либо другой вариант - hr собирают базу данных cv, чтобы было, что показать на работе, мол мы ищем кадры. И так постоянно