T/C Sēlija

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

T/C Sēlija - Sūdzības un atsauksmes

T/C Sēlija - Slikts serviss

Slikts serviss Veikalā nicola iegāju pirmo un pēdējo reizi! Biju iegāJusi ar zīdaini, kurš gulēja ratiņos, braucot ar ratiņiem, skatoties preces man pēkšņi, kundze ar brillēm “žļambājot “ ābolu ar pilnu muti Saka: nē. Ar ratiņiem nē, riepas netīras, nosmērēsiet apģērbu! Mana atbilde, ko lūdzu? ! Manu ratiņu riepas pat neaizsniedz jūsu preci! Drausmīgi nepieklājīga sieviete! Neskatoties uz epidemiloģisko stāvokli viņa klientu priekšā bija bez maskas un cītīgi grauza savu ābolu!

AtrisinātaT/C Sēlija - Centrs nav ieinteresēts par klientiem

Centrs nav ieinteresēts par klientiem Centrā valda tukšums. Nav nekāda prieka ieiet veikalā, jo pa vidu egles vietā, stāv palmas. Nav īsti saprašanas kur atrodas informācijas centrs. Par tualeti jāmaksā 0.30 centi, kaut gan Rīgā neviena veikalā samaksu par labierīcībām neprasa. Nekādi pasākumi nenotiek, mūzika skan kā bēres, nekas neliecina par to, ka tuvojas svetki. Bērniem nav radošu pasākumu. Kam tiek veltīta uzmanība, ja ir tāds bardaks? Priekš kam tad vispār to centru vajag, ja tāda attieksme pret klientiem.