www.sudzibas.lv T/C Sēlija Centrs nav ieinteresēts par klientiem

AtrisinātaT/C Sēlija - Centrs nav ieinteresēts par klientiem

Centrā valda tukšums. Nav nekāda prieka ieiet veikalā, jo pa vidu egles vietā, stāv palmas. Nav īsti saprašanas kur atrodas informācijas centrs. Par tualeti jāmaksā 0.30 centi, kaut gan Rīgā neviena veikalā samaksu par labierīcībām neprasa. Nekādi pasākumi nenotiek, mūzika skan kā bēres, nekas neliecina par to, ka tuvojas svetki. Bērniem nav radošu pasākumu. Kam tiek veltīta uzmanība, ja ir tāds bardaks? Priekš kam tad vispār to centru vajag, ja tāda attieksme pret klientiem.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Anta Zemīte 21.12.2016

Pie centra šodien uzstādīja lielu egli, notiek rosīšanās svētkiem. Ir patīkami redzēt tādu atmosfēru. Problēma par māju sūdzību uzreiz tiek risināta. Liels prieks par to.

A agga 19.12.2016

T/C ir vieta, kur ieperkas. Gribas pasakumus berniem, ejiet uz intereshu centriem. Tie gan maksa naudu, bet vai tad berniem visu par velti gribiet? Riigaa pat galerija "Centrs" par tualeti jamaksa. Par velti var maajaas :-D

K kartupelis2 20.12.2016

Tāpēc jau arī ir T/C - Tirdzniecības centrs, a ne Atrakciju centrs vai Izklaides centrs. Tirdzniecības cents ir domāts tirdzniecībai! tās jau ir ekstras, ja pa vidu kāda atrakcija, bet primārais paliek tirdniecība.

A AnnaPanna 20.12.2016

t/c ir domāts,lai tajā iepirktos nevis izklaidētos,tagad jau mūsdienās cilvēkiem nav citas izklaides kā vazāties pa veikaliem. Un Rīgā visos veikalos ir maksas tualetes,