Cropp Town

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Cropp Town - Sūdzības un atsauksmes

Cropp Town - Slikts serviss

Slikts serviss Nedomāju, kad cropp lielveikalam Rīgā Origo ir tik slikti darbinieki, kas nemāk neko paskaidrot klientam par preci, ko klients pasūtījis interneta veikalā un norādījis piegādes adresi Rīga Origo. Stāv kā mēmi neko nemāk paskaidrot, nevienu nemāk sazvanīt no cropp pārstāvjiem. No sākuma, lai iemācās runāt ar klientu nevis stāv acīs skatās un klusē.

L Līga 19.05.2022
Komentāri 2 Tirdzniecība

Cropp Town - Slikts serviss/krāpšana

Slikts serviss/krāpšana Aprīļa sākumā veicu pasūtījumu no interneta veikalā, dažas lietas nederēja un aizsūtīju tos atpakaļ ar kurjeru. Pagajuši jau vairāk par divām nedēļām, naudas nav. Uz e-pastiem un zvaniem neviens nereaģē. Kā sazināties ar veikala pārstāvjiem un atgūt naudu par atgrieztam precēm, nav zināms. Neieteiktu nevienam iepirkties šajā interneta veikalā. Esmu ļoti vīlusies!

W W1 28.04.2021
Komentāri 0 Tirdzniecība

Cropp Town - Krāpšana

Krāpšana Tika pasūtītas preces uz diezgan lielu summu 31.03.21, bija atsūtīta vēstule ar rēķinu un preces izsekošanas kods, bet tur trūkst 2 cipari, zvanot uz DPD atbilde bija ka nevaram neko izdarīt , jo tādas pakas mums nav. Cropp klientu apkalpošanas centrs neatbild uz zvaniem un vēstulēm. Es saprotu to, ka tagad piegāde ir ļoti noslogota, bet var jau sniegt kaud kādu atbildi par to kas notiek ar manu pasūtījumu , lai es zinātu ka viss ir labi, tikai kavējās piegāde... Nezinu, ko tagad darīt.. Gribētos lai vismaz būtu kaud kāda informācija par to kas notiek tajā veikala..

Cropp Town - Krāpšana

Krāpšana Labdien! Pirmo reizi saskaros ar so situaciju! 10.01 veicu pasutijumu uz 33€ ar piegadi uz majam, atnaca pavadzime ka ir izsutits 12.01... Piegade 2-6 darba dienas! Sodien ir 22.01 pakas nav un izsekot vinu ari nevaru! Sazvanit so kompaniju ari nevar un uz e pastiem neatbild! Bus jagriezas pie pateretaju aizsardzibas dienesta.. : (

Cropp Town - Krāpšana !!!

Krāpšana !!! Totāla cilvēku čakarēšana! ?? nopērkam sporta bikses kuru akcijas cena ir € 12.99! Vecā cena € 29.99! Kuru nokasot ir aizkrāsota preces sākuma cena! 7.99! Pielikumā bilde ar skatāmu piemeru tam, ka tas notiek visur. Ne tikai pārtikas veikalos, bet arī apģērbu plauktos! ?

Cropp Town - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana 31 augustā vēlējos iepirkties Cropp Town veikalā ...diemžēl meitenēm nebija laika pienākt pie kases jo bija jāapsriež savi piedzīvojumi kā arī jāparunā pa telefonu! Normāli ! Varbūt tad vienkārši jāatlaiž tādas ,jo jēgas tāpat nekādas ,viņām tak nav ne mazākās nojēgas par klientu apkalpošanas kultūru.

Cropp Town - Cropp Town

Cropp Town Tatad esmu 13 gadīgs . Šodien nopirku džemperi par 24.99€ noplēsu to naudas zīmi cik maksā , bet zem tā bija 22.99€ Saucās atlaides 30% .

I Ivan28 11.09.2015
Komentāri 0 Apģērbs

Cropp Town - Nauda

Nauda Tatad esmu 13 gadīgs . Šodien nopirku džemperi par 24.99€ noplēsu to naudas zīmi cik maksā , bet zem tā bija 22.99€ Saucās atlaides 30% .

L Linards13 30.08.2015
Komentāri 2 Apģērbs

Cropp Town - pārdevēju attieksme

pārdevēju attieksme 9. janvārī es kopā ar savu māsu devos uz Riga Plaza, kur vēlējāmies iegādāties dažādas preces. Iegājām veikalā Cropp Town, kur laikojām dažādus zābakus. Māsa atrada sev piemērotus, bet diemžēl neredzēja savu izmēru. Kad māsa devās pie pārdevējiem pavaicāt vai ir 38. izmērs abi pārdevēji (puisis un meitene) neizskatījās diži priecīgi, ka viņa ir patraucējusi viņus. Meitene cītīgi sēdēja savā mobilajā telefonā - nezinu vai viņa čatoja, vai arī sēdēja kādā no i-neta portāliem. Ejot māsai no...

Cropp Town. Riga Plaza - apkalpošana

apkalpošana īsti nezināju, kur pievienot šo rakstu, šī noteikti nebija īstā vieta, bet ko darīt. tātad šo otrdien staigājot pa veikaliem, iegāju Cropp townā. Uzreiz iepatikās veikala atmosfēra. Meklēju jaunu maku, tā kā stendu neieraudzīju, kur tos pārdotu, devos pie kases, lai pajautātu, vai tādi vispār ir. Gadījās, ka atbildēja man ĻOTI simpātiska meitene, ļoti laipna, uzreiz parādija, kur atrodas. Neviens no tiem man īsti "ACīS neiekrita" taču pie jaukās pārdevējas atgriezties gribējās, tā nu nopirku...

š šmuksts 02.08.2012
Komentāri 0 Apģērbs

CROPP - brāķis

brāķis Cropp veikala nopirkti zabaki, taja pasa diena noluza papedis, ejot pirmaas 15 minutes. Laika taupibas ietekme, nesu pie kurpnieka, jo, rakstot sudzibu pieteikumu veikalam, butu jagaida 10 dienas, tad nu kurpnieks teica, ka otrs papedis jau ir bijis pirms tam noluzis un jau salabots. Esiet uzmanigi, ne velti veikala man teica, ka kaste ir pazaudeta noliktava, skita, ka vienalga, bet tas tikai nozimeja to, ka kada cita atnesa atpakal, skumigi :)

K koko 25.10.2011
Komentāri 2 Apģērbs

Cropp Town - Loti nekvalitativi apavi...

Loti nekvalitativi apavi... Nopirku Veikala "Cropp Town" Kedas par 24, 99.. Un panesajot neigu laicinu izradijas ka viena keda ir lielaka neka otra.. Gaju Prasit preces mainu, Vai naudas atgriesanu, bet mani (Laipni sakot pasutija) Un veikala vaditaja loti nepieklajiga. (ar blondiem matiem) Uzmanieties.

M Marks 19.11.2009
Komentāri 12 Apģērbs