Cropp Town - Krāpšana

Labdien! Pirmo reizi saskaros ar so situaciju! 10.01 veicu pasutijumu uz 33€ ar piegadi uz majam, atnaca pavadzime ka ir izsutits 12.01... Piegade 2-6 darba dienas! Sodien ir 22.01 pakas nav un izsekot vinu ari nevaru! Sazvanit so kompaniju ari nevar un uz e pastiem neatbild! Bus jagriezas pie pateretaju aizsardzibas dienesta.. : (

22.01.2021

Pīle. 22.01.2021

Kā var nevarēt izsekot pasūtījumu pēc numura? Numurs taču ir iedots!

I Irina Janušēvičus 22.01.2021

Ir bet dpd neuzrada so nr kas ir rekina lapa

Tas nr sastav no 12 cipariem bet dpd vajag 14

I Irina Janušēvičus 22.01.2021

Tas nav izsekosanas nr ! Tatad nav iedots sis nr pat

S svera 22.01.2021

Pilnīgi identiska situācija kā man. Tikai man summa krietni lielāka 😒
Pirmdien laikam būs jāsāk "bombardēt" DPD

G GP 27.01.2021

Pasūtīju 21.janvārī...statuss - nosūtīts, bet joprojām nekā. Sūtīju epastu par to, ka nevaru izsekot pasūtījumu, atbildes nav... :((

I Irina Janušēvičus 28.01.2021

Savu pacinu sanemu 25.01 .kopejais gaidisanas laiks no 12.01(nosutisanas laiks) lidz 25.01.sanemsanas laiks! Dpd ir parslogoti jo ka man atbildeja kurjers lidz 21:00 izvada sutijumus pat!

I Irina Janušēvičus 28.01.2021

Un es personigi vel aizvien uz epastiem atbildes neesmu sanemusi😳🙈

Cropp town

G GP 27.01.2021

Tikko izpētīju gan jūsu pievienoto failu ka ir rēķins gan savu. Abos ir kļūdas, kur rakstīta summa nevis cipariem, bet burtiem vārdā (centi), vai tas var tikt izmantos kā nepareizi sastādīts dokuments?

I Irina Janušēvičus 28.01.2021

Domaju ka ne jo polu firma! Es sazinajos pat ar Polijas cropp, lai risinatu pacinas celus✌🙈

D dariab 12.04.2021

Labdien , vai beigas Jums atnāca sūtījums un ko Jūs esat izdarījusi? Jo man bija pasūtīts 31.03, šodien jau 12.04 un nekā nav, sazvanīt nevaru, izsekošanas numurs nav derīgs , nezinu ko man darīt , jo pasūtījums bija uz 140 eiro... Paldies par atbildi!