www.sudzibas.lv Cropp Town Krāpšana !!!

Cropp Town - Krāpšana !!!

Totāla cilvēku čakarēšana! 😡😡
nopērkam sporta bikses kuru akcijas cena ir € 12.99! Vecā cena € 29.99! Kuru nokasot ir aizkrāsota preces sākuma cena! 7.99!
Pielikumā bilde ar skatāmu piemeru tam, ka tas notiek visur. Ne tikai pārtikas veikalos, bet arī apģērbu plauktos! 😡

22.01.2020

Tu Turkey901 22.01.2020

Oriģināla cena, cik noprotu, ir uzdrukāta un ie ieteicamā pārdošanas cena, taču katrā valstī ir atšķirīga nodokļu politika, loģistikas un administrācijas nosacījumi, dažādas "rentes", utt.
Šoreiz veikals ir izvietots dārgās tc telpās, mums ir augsti nodokļi no algām, pvn, augsti loģistikas izdevumi, jo valsts ir maza un noiets ir salīdzinoši ļoti mazs, utt.
Protams, viņi varētu marķējumus noplēst, atkārtoti nodrukāt un uzkārt, taču tas dārgi izmaksātu ņemot vēra visu "čakaru", cenu pārlīmēt ir vienkāršāk!
Iespējams, cena tāda arī būtu kā oriģinālā, ja drēbe tiktu tirgota interneta veikalā bez dārgāk telpām un visa lielā personāla daudzuma (tikai 1 cilvēks orķestris) .

Li Linda_J 22.01.2020

Tādas lietas nav nekas jauns. Tikai šis portāls nerisina šādas lietas. Šeit ir tikai neparbaudīta informācija.

Pa pagpag 23.01.2020

njā, šitās cenu birkas kurās cena norādīta dažādās austrumeiropas vienībās reāli mežģī aci... Jūs esat pārliecināta ka tajā 7,99 pirms septītnieka nebija vēl kautkas, kāds vēlviens septītnieks, un tas cipars vispār ir eirikos, jo 120pln (poļu zloti) vairākgan izskatās pēc 30eiro...

Ar Artūrs Dante 23.01.2020

Kaut kas komentētājam tiešām nogājies greizi :)), jo 120 poļu zloti ir 27 eur :)))))

Pa pagpag 23.01.2020

Danteskungs, es neskatījos šodienas kursu, kā varbūt izdarījāt to Jūs, piemetu aptuveno ciparu, kas nu nekādi nevar būt 7,99eur... ;)))))

Me Mego izmeklētājs 23.01.2020

Pec horvatu kunām 29 eiro pēc polu zlotiem 28eur tā kā noteikti 7 priekšā ir bijis 2

hola_amigo 23.01.2020

Cropp nav sporta bikses par 8 eur

Tu Turkey901 23.01.2020

Pat tirgū par 8 Eiro nenopirkt sporta bikses!

Džozefīne 23.01.2020

Tu Turkey901 23.01.2020

Tādas šuj Ķīna pašas padibenes, jo pašizmaksa atskaitot visus nodokļus, loģistiku, telpas, birokrātiju, utt. būs kādi 50 centi.