Venden ūdens

slēgts
Kategorija: Tirdzniecība

Venden ūdens - Sūdzības un atsauksmes

Venden ūdens - Slikts serviss

Slikts serviss Pus gadu rakstijam venden kompānijai ka nesaņemam rēķinus apmaksai, tiem bija pilnīgi vienalga, tad gandrīz pēc gada bija atsūtīts rēķins gandriz par 400€, kad saku zvanit noskaidrot kas par lietu, loti neadekvāta sieviete teica ka. Mēs esam paši vainīgi, loti slikti strāda kompānijas darbinieki, bet tieši kontaktinformācijas nodala, ar venden sadarboties neieteicu.

Ar Artur Deb 23.10.2018
Komentāri 0 Restorāni

Venden ūdens. - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Pēc tāda klientu apkalpošanas servisa kāds ir Venden, es nevienam neiesaku ar viņiem ielaisties. Jā un ūdens ir smakojošs un ne ar ko neatšķiras no krāna ūdens. Jā, un lūdzu nomainiet to savu juristi, radās iespaids ka šī tikko pēc kārtīga trīsdiennieka izlīdusi ārā.

Venden ūdens - Dostavka

Dostavka Servis, kotorij predostavljaet Venden - prosto uzhasen!!! Nikakogo uvazhenija k klientam!!! Uzhe kotorij raz voda dostavljaetsa ne vovremja, a v odin denj vodu voob46e ne dostavili i dazhe ne soizvolili pozvonitj. Operatori razgovarivajut v hamovatom tone i dazhe ne izvinjajutsja!!! Vinuzhdeni otkazatjsja ot etoj 6ara6kinoj kantori!

Venden ūdens - Nekompetenti, agresīvi darbinieki!

Nekompetenti, agresīvi darbinieki! Nekompetenti, agresīvi darbinieki! Konkrēti saskāros ar Juri . Kurš ir ļoti agresīvi noskaņots pret iekšējiem kārtības noteikumiem.

Em ema 20.12.2012
Komentāri 1 Pārējās

Venden ūdens - nemaksā par padarīto

nemaksā par padarīto Šīs kompānijas direktors, kurš nolīdzis strādniekus savas privātmājas celšanai, skaisti "'ņošmauca''saviem strādniekiem par padarīto darbu. strādnieki mēnešiem nedabūja naudu par padarīto un kad saimnieks beidzot nolēma, ka nu kas jāsamaksā būtu, tad samaksāja, bet ak vai...''apšņāca''gandrīz par 1000latiem... ja nevēlaties strādāt labdarībai priekš turīga kunga...tad nepiekrītat kārdinošiem solījumiem strādāt šim cien.kungam.

Al aleksa 14.05.2008
Komentāri 1 Pārējās

Venden ūdens -

Patiesībā esmu šokēta, jo neko tādu no tā ūdens piegādātāju kantora negaidīju! Nu interesants viņiem tas tiešais marketings jeb veids kā piesaistīt jaunos klientus! Ieradās mums te šodien kantorī dīvaina paskata vīrs (bez priekšējiem zobiem, nekoptu bārdu, "old sčool" tērpā ar vēl dīvaināku krāsainu kakla saiti u. Tt) un neuzskatot par nepieciešamu pieklājīgi stādīties priekšā, bez ievada ne īpaši draudzīgā tonī jautāja vai mums nevajagot ūdeni (!) tikai tad paziņoja, ka esot no venden. Kad...